Šių metų rugsėjo 3 d. Raguvos kultūros centro padalinys Šilų universalus daugiafunkcinis centras organizavo tradicinę Šilų krašto šventę „Voratinkliai draikos be vėjo 2021“. Renginyje dalyvavo Šilų miestelio ir aplinkinių gyvenviečių žmonės, taip pat miestelyje gyvenę kraštiečiai . Šventę pradėjome foto menininko Arūno Revoto piešinių parodos „Kavos žmonės“  atidarymu.

Kalbinome darbų autorių: –  Kas tai? Kodėl kavos? Kodėl žmonės?

– Dar prieš pirmąjį karantiną laimingai nuvirto puodelis, kava išsiliejo ant popieriaus. Ir gimė mintis tą dėmę kūrybiškai apdirbti. Taip  gavosi „Kavos žmonės“, panašūs į angelus, bildukus ar kitokias mistines būtybes, vaizduotės dėka.

Renginyje buvo sveikinami Šilų miestelio vyriausi jubiliatai ir jauniausi gyventojai. Šilų bendruomenės pirmininkė Regina Turulienė pasveikino šventės dalyvius ir išdalino atšvaitus konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m. “, kad žmonės būtų matomi tamsiu paros metu. Šventėje koncertavo Šilų UDC  senjorų ansamblis „Sidabro šarma“, Šilų UDC moterų vokalinis ansamblis „Aura“, Raguvos kultūros centro solistė Rima Žudienė. Renginį vainikavo koncertas – diskoteka su atlikėju Rimu Medišausku. Šilų bendruomenė pasirūpino, kad svečiai sušiltų vaišindamiesi arbata ir garuojančia koše.

Taip linksmai pasitikus rudenį, jokie voratinkliai ar šiaurės vėjai nebus  baisūs.

Dėkojame Panevėžio rajono savivaldybei už šventės rėmimą.


Šilų UDC informacija
Arūno Revoto nuotraukos

image_print