Penktadienio vakaras – optimizmo ir juoko persmelktiems potyriams! Taip nusiteikę į Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinį lapkričio 5-ąją rinkosi ir žiūrovai, ir pasirodymui nusiteikę aktoriai. Jie į Panevėžio rajoną atkeliavo iš Šeduvos ir atvežė J. Mackonio komediją „Piršliai“.

„Ši pjesė mūsų rankose atsidūrė prieš kelerius metus. Pavartėme, paskaitėme, įsigilinome ir supratome, kad mūsų teatrui ji labai tinkama“, – tarmiškai spektaklį pristatė Šeduvos mėgėjų teatro „ŠKAC“ vadovė ir režisierė Izolina Stanulienė.

Nedidelėje Daukniūnų kultūros įstaigos salėje teatras suteikė galimybę žiūrovams dirstelėti į vienos praėjusio šimtmečio kaimo šeimos gyvenimą, kaip tėvas dukterį ištekinti norėjo ir iš piršlių gausos rinkosi. Juokelių gausų veiksmą papuošė etnografinio ansamblio dainos, šokių elementai.

„Galimybė vakarą praleisti atokiai nuo rūpesčių, kaimynų draugėje, neskubant, tiesiog mėgaujantis akimirka ir mėgėjų teatro dovanojamu veiksmu – tai, ko Daukniūnų gyventojams jau senokai reikėjo. Nė vienas žiūrovas salės nepaliko paniuręs“, – sakė Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė.


Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio informacija

image_print