Panevėžio rajono savivaldybė šiemet pirmą kartą per 20 metų nesulaukė iš Norvegijos atvykstančių savo ilgamečių bendradarbiavimo partnerių ir gerų draugų – Norvegijos Rotary klubo narių.

Kasmet prieš Kalėdas į Lietuvą atvykdavusi delegacija, vadovaujama Norvegijos Rotary klubo Lietuvos komiteto vadovės Panevėžio rajono garbės pilietės Edrund Olaisen, su dovanomis lankydavo Panevėžio apskrities socialinės globos įstaigas, vaikų namus, nepasiturinčias šeimas, neįgaliuosius.

Šiemet sulaukti kalėdinę dvasią, šventinę nuotaiką skleidžiančios viešnagės dėl COVID-19 paskelbtos pandemijos, deja, neteko.

Labdara bus atgabenta, tačiau patys Norvegijos rotariečiai ir Norvegijos Rotary klubo Lietuvos komiteto vadovė Edrund Olaisen šiltus linkėjimus atsiuntė paštu. Sveikinime rašoma:

Mieli žinomi ir nežinomi draugai Panevėžio rajone,

pastaruosius 20 metų mums buvo malonu aplankyti Panevėžį prieš Kalėdas. Mums tai buvo labai graži Kalėdų sezono pradžia. Dėl COVID-19 šiais metais nebus galima jūsų pamatyti, tačiau mūsų mintys yra su jumis. Visada Panevėžyje sutikome tokių draugiškų žmonių ne tik tarp draugų Rotariečių, bet ir tarp savivaldybių vadovų, socialinių darbuotojų ir „žmonių gatvėse“. Jie privertė mus jaustis kaip namuose. Dėkoju už šiltą priėmimą, kurį mums teikėte per tiek metų. Mes tvirtai tikime, kad kiti metai bus geresni, ir suteiks galimybę vėl pabūti Panevėžyje.

Norvegijos ir Lietuvos komitetas, esantis Rotary rajone 2290, linki jums gražių Kalėdų ir laimingų ateinančių metų.

Viso komiteto (Anne Grethe, Arnulf, Bente, Berit, Børge, Christen, Elling, Inger, John Einar, Kari, Nils, Thor Asbjørn, Unni, Werner) ir rotariečių vardu mūsų rajone, Edrund Olaisen,

„Lietuviai širdimi“.

Sveikinimą Lietuvos rotariečiams atsiuntė Rotary rajono 2290 gubernatorius Berit Reppesgard.

Mieli Rotariečiai ir „Rotary“ draugai Lietuvoje,

Mes norėtume būti su jumis, nes turime senas tradicijas, tačiau dėl  „Covid 19 turime likti namuose. Buvau trijose kalėdinėse kelionėse, ir tai visada buvo stipri ir praturtinanti patirtis. Užmegzti draugystę, nepaisant valstybių sienų, bei galimybė dirbti kartu, prisidėti prie kitų žmonių laimės – labai prasminga. Didžiuojuosi būdamas Rotarietis, kurio svarbiausios vertybės yra bendruomeniškumas, paslaugumas ir įvairovė. Puiku, kad, nepaisant pandemijos, galime palaikyti ryšį. Tikiuosi vėl susitikti, kai pasibaigs šis sunkus laikas ir galėsime gyventi normaliau. Tuo tarpu turime išnaudoti visas galimybes ir rasti naujų galimybių. „Rotary“ atveria galimybes! Linkim Jums ramių ir linksmų Kalėdų bei visko ko geriausio naujiems metams.

Pagarbiai, Berit Reppesgård

Gubernatorius 2020–21

Rotary rajonas 2290“


 Savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2021-01-21 22:10

image_print