Atskleisti savo kulinarinius sugebėjimus, jaukiai pabendrauti su kolegomis skanaujant vieni kitų atsineštus kepinius, o svarbiausia – dalintis gerumu ir ištiesti pagalbos ranką likimo nuskriaustiesiems, kurių gyvenimas – anaiptol ne pyragai. Tokiu tikslu šiandien Panevėžio rajono savivaldybėje paminėta „Pyragų diena“.

Savivaldybės administracijos didžiojoje salėje pietų pertraukos metu stalai buvo nukloti tortais, sausainiais, bandelėmis, pyragais. Savivaldybės vadovai ir administracijos, Socialinių paslaugų centro darbuotojai ragavo pasivaišinti atneštus kepinius, aukojo pinigus.

Renginio metu į aukų dėžutę sukrito per pusė tūkstančio eurų. Aukoti dar bus galima iki savaitės pabaigos.

Surinktas lėšas nutarta skirti Panevėžio rajono gyventojų šeimai, auginančiai sunkiai sergantį vaiką. Taip bus prisidėta prie galimybės padėti vaikučiui įveikti ligą, integruotis į bendraamžių būrį, atrasti laimingos vaikystės džiaugsmą.

Prie „Pyragų dienos“ socialinės iniciatyvos taip pat jungėsi seniūnijos, švietimo, kultūros, sveikatos ir kitos įstaigos.

„Pyragų diena“ yra TV3 televizijos inicijuoto sergančių vaikų paramos projekto – „Išsipildymo akcija“ – dalis. Tradicija kepti pyragus ir gabalėlius už savanorišką kainą „parduoti“ bendradarbiams, kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas skirti „Išsipildymo akcijai“ gyvuoja jau 13-us metus ir kasmet įtraukia vis daugiau įstaigų, įmonių, organizacijų, geros valios žmonių.


Savivaldybės informacija

image_print