Ekstremaliomis sąlygomis dėl COVID-19 pandemijos jau antrus metus besidarbuojančiai Panevėžio rajono medikų bendruomenei – nuoširdi Savivaldybės vadovų ir visų gyventojų padėka. Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, Medicinos darbuotojų diena minima kitaip – sveikinimai už gyventojų sveikatą ir gyvybę nenuilstamai kovojantiems medikams skrieja per atstumą, be draugiškų susibūrimų, švenčių kolegų rate, rankų paspaudimų. Tad ir Panevėžio rajono savivaldybės mero saldžios dovanos daug karčių išbandymų savo darbe patyrusiems ir tebepatiriantiems Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos bei Visuomenės sveikatos biuro darbuotojams įteiktos saugiu atstumu, saugantis viruso pavojaus.

Šis pasveikinimas – nuoširdi padėka didvyriškai savo pareigą atliekantiems medikams už jų profesionalumą ir širdingumą, pasiaukojamamą darbą neskaičiuojant valandų, neretai rizikuojant savo pačių sveikata, ne tik gydantiems, bet ir teikiantiems viltį bei guodžiantiems, padedantiems saugiai sugrįžti į mokyklas ir darbovietes.

Profesinės dienos proga muzikinį sveikinimą Panevėžio rajono medikų bendruomenei siunčia varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų muzikantai https://www.facebook.com/watch/?v=361907235258860


Savivaldybės informacija

image_print