Panevėžio rajono savivaldybės taryba nustatė perskaičiuotas uždarosios akcinės bendrovės „Aukštaitijos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas (be PVM).

Daugiabučių namų gyventojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas bute, – 1,54 Eur už kub. m (su PVM 1,86 Eur). Iš kurių už kub. m geriamojo vandens tiekimą 0,62 ( su PVM 0,75 Eur), nuotekų tvarkymo 0,92 Eur (1,11 Eur).

Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos kaina šiuo Tarybos sprendimu neperskaičiuota ir lieka dabar galiojanti  su PVM – 1,32 Eur butui per mėn. ir 1,11 Eur individualiam gyvenamajam namui per mėn.

Vartotojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas individualių gyvenamųjų namų ir kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms, įvaduose, – 1,51 Eur už kub. m  (su PVM 1,83 Eur). Iš kurių geriamojo vandens tiekimo kaina už kub. m 0,61 Eur (su PVM 0,74 Eur), nuotekų tvarkymas 0,90  Eur ( su PVM 1,09 Eur).

UAB „Aukštaitijos vandenys“ vartotojams teikiamų paslaugų kaina keičiasi dėl išaugusių nusidėvėjimo bei nuotekų dumblo tvarkymui būtinų eksploatacinių sąnaudų, didesnių gamtos išteklių ir aplinkos taršos mokesčių,  pasikeitusio darbo užmokesčio fondo ir kt.


Savivaldybės informacija

image_print