Šių metų lapkričio 8 dieną Panevėžio rajono Smilgių gimnazijoje duris atvėrė nauja šiuolaikiška mokymo erdvė „Indrutės erdvė“, skirta specialiųjų poreikių turintiems mokiniams ugdyti. Šį projektą įgyvendinti padėjo „Sunlight Children’s Aid, Saulutė“ labdaros organizacija, skyrusi 20 tūkst. eurų, bei Panevėžio rajono savivaldybė, skyrusi 4 tūkst. 600 eurų.

„Sunlight Children’s Aid, Saulutė“ labdaros organizacija iš Čikagos įkurta 1993 metais. Jos misija padėti pažeidžiamiems, specialiųjų poreikių turintiems vaikams. Šią organizaciją įkūrė ir ilgą laiką jai vadovavo Amerikos lietuvė Indrė Tijūnėlienė. Šiuo metu organizacijai vadovauja jos dukra Daina Siliūnas. Nuo organizacijos įsteigimo iki 2023 m. birželio 7 d. į Lietuvą buvo persiųsta paramos už 4,123,948.00 JAV dolerių.

Labai džiugu, kad  „Indrutės erdvės“ atidarymo šventėje dalyvavo ne tik Panevėžio rajono savivaldybės vicemeras Rimantas Pranys, bet ir šios organizacijos vadovė Daina Siliūnas. Atidarymo metu buvo pasidžiaugta visiškai įrengta erdve, taip pat pristatytos ir išbandytos priemonės, kurios padės specialiųjų poreikių mokiniams siekti geresnių rezultatų.

Panevėžio rajono Smilgių gimnazijos bendruomenė už suteiktą paramą nuoširdžiai dėkoja „Sunlight Children’s Aid, Saulutė“ organizacijai ir jos vadovei Dainai Siliūnas bei Panevėžio rajono savivaldybei!


Savivaldybės informacija

image_print