Dvyliktus metus iš eilės Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos pareigūnai organizavo konkursą „Aš matomas tamsoje“, kurio tikslas – skatinti mažuosius eismo dalyvius būti drausmingais, sąmoningai prisidėti prie avaringumo mažinimo, ugdyti saugaus elgesio keliuose įgūdžius ir atsakingą požiūrį.

Tamsūs rytai ir vakarai slepia pėsčiuosius, todėl vairuotojams būna sunku juos pastebėti. Vienas savęs saugojimo būdų – segėti atšvaitus ir būti matomiems tamsoje. Konkurse dalyvavę Panevėžio apskrities 2 – 4 klasių mokiniai gamino atšvaitus, skirtus segėti tamsiu paros metu, o komisijos išrinkti išradingiausi mažieji kūrėjai gavo dovanų.

Tarp nugalėtojų – ir Panevėžio rajono ugdymo įstaigos. Diplomais apdovanoti Bernatonių mokyklos-darželio 2 kl. mokiniai, Dembavos progimnazijos 3 kl. mokiniai ir Raguvos gimnazijos 4 kl. mokiniai.

Padėkos įteiktos Bernatonių mokyklos-darželio 3 ir 4 kl. mokiniams ir Paliūniškio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus trečiokams.

Gamindami atšvaitus vaikai pasikartojo ir jų naudojimo taisykles.

Diplomai, padėkos ir prizai mokiniams įteikti kartu su konkurso organizatorių linkėjimas – būti matomais tamsoje, saugoti savo ir kitų gyvybes.


 Savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2021-01-05 10:39

image_print