Kauno sakralinėje muzikos mokykloje balandžio 7 d. vyko nuotolinis III tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Laudate pueri“. Konkurse varžėsi Lietuvos ir užsienio muzikos ir meno mokyklų mokiniai vokalistai, mokiniai, muzikuojantys liaudies ir nacionaliniais styginiais instrumentais, mediniais ir variniais pučiamaisiais instrumentais.

Instrumentalistai turėjo pagroti kūrinį, tinkamą atlikti sakralinėje (bažnytinėje) erdvėje.

Šiame konkurse B (solistų) kategorijoje dalyvavo Panevėžio r. muzikos mokyklos mokytojos ekspertės Loretos Venslavičienės kanklininkės Lėja Zaikinaitė ir Emilija Viliūtė. Kanklių duetas Karolina Žilinskaitė ir Akvilė Dimičiukaitė varžėsi D (ansamblių) kategorijoje.

Kanklininkės Lėjos Zaikinaitės muzikavimas įvertintas diplomanto diplomu, o  Emilijos Viliūtės ir kanklių dueto, Karolinos Žilinskaitės ir Akvilės Dimičiukaitės, muzikavimas  įvertintas  III laipsnio diplomais.

Už bendradarbiavimą, nuoširdų ir profesionalų mokinių parengimą tarptautiniam konkursui Kauno sakralinės muzikos mokyklos direktoriaus kun. dr. Viliaus Sikorsko padėkos raštu apdovanota mokytoja Loreta Venslavičienė.


Panevėžio r. muzikos mokyklos informacija

image_print