Birželio 23 dieną Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtuose geriausių 2020 metų Aukštaitijos regiono verslininkų apdovanojimuose Lietuvos eksporto prizas įteiktas Panevėžio rajono įmonei – Velžyje veikiančiai UAB „Soltera“. Ši įmonė, vadovaujama Dainiaus Spirikavičiaus, yra įdiegusi naujos technologijos agro perlito gamybos liniją.

Didžiausių verslo aukštumų pasiekę verslo atstovai įprastai apdovanojami metams baigiantis Panevėžio PPAR rengiamoje Generalinėje asamblėjoje, tačiau dėl pandemijos renginys buvo perkeltas į birželį ir surengtas Panevėžio dailės galerijoje. Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas sveikino Aukštaitijos regiono verslo atstovus, kurie sugebėjo susitelkti ir nepasiduoti sunkiausiose  situacijose bei pasiekti gerų rezultatų. Už sėkmingą bendradarbiavimą Panevėžio rajono savivaldybei skirta Panevėžio PPAR padėka įteikta merui Povilui Žaguniui.

„Džiaugiamės vis stiprėjančiu bendradarbiavimu su Panevėžio rajono savivaldybe, meru Povilu Žaguniu. Konstruktyvūs pokalbiai, greitai randami sprendimai, o svarbiausia – teigiamas požiūris į regiono verslą, – sakė S.Gailiūnas. – Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriame Ramygalos pramonės parkui. Viliamės, kad bendromis jėgomis, suradus potencialų investuotoją, šiame parke atsiras Laisvoji ekonominė zona (LEZ). Tai tik vienas paminėtas bendras Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Panevėžio rajono savivaldybės darbas. O jų tikrai daugėja. Tai rodo, kad randame bendrą kalbą su valdžia, o tai verslui yra ypatingai svarbu“.


Savivaldybės informacija

image_print