Panevėžio rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (PRAS) vidurvasarį pasitinka kviesdama Panevėžio rajono jaunimą dalyvauti „Lyderystės akademijoje”.

„Apie šį projektą sunku papasakoti žodžiais. Tikrai verta kiekvienam išbandyti ir dalyvauti jame“, – savo patirtis apibūdina pernai bandomajame projekte dalyvavę jaunuoliai.

„Lyderystės akademija” – tai trijų etapų – pasiruošimo ir atrankos, praktinių mokymų ir baigiamosios iniciatyvos – projektas, kuriame kiekvienas gali rasti savo rolę. Šiandien vis dažniau jaunimo organizacijos, taip pat ir švietimo įstaigos, kalba apie lyderystę ir vadovavimo įgūdžių ugdymą, tačiau neretai pamirštamos ir kitos komandos rolės. Kviesdama jaunuolius dalyvauti šiame renginyje, PRAS pažada, kad kiekvienas dalyvis galės išbandyti save skirtingose grupės vaidmenyse – juk kiekvienas esame svarbus!

Kviečiame registruotis ir dalyvauti renginyje!

  • Pirmas etapas (kartu su registracija) vyksta iki rugpjūčio 5 d. Pirmojo etapo metu, jus pasieks informacinis paketas, kuriame išsamiai supažindinsime su programa ir laukiančiomis veiklomis, susiskirstysime į mažas komandas.

  • Antrasis etapas – fizinė stovykla ir mokymai, kurie vyks rugpjūčio 11–12 dienomis Žaliojoje girioje. Mokymų metu Jūsų lauks trys trumpos teorinės paskaitos apie komandos roles, laiko planavimą ir komandinį darbą bei gausybė praktinių veiklų. Renginio metu miegosime miške (palapinėse). Maitinimu, programa ir atributika pasirūpins organizatoriai.

  • Trečiasis etapas – projektinės komandų veiklos. Kiekviena komanda turės galimybę išbandyti ir susiplanuoti savo iniciatyvą ir kartu su PRAS pagalba teikti paraišką Panevėžio rajono savivaldybei dėl jos finansavimo iki 300 eur. PRAS nariai įsipareigoja padėti  paruošti ir pateikti paraišką, pagelbėti iniciatyvą įgyvendinti.

Kviečiame pildyti registracijos anketą, tai padaryti galima iki rugpjūčio 5 d. REGISTRACIJA

Jei turite klausimų, susijusių su projektu „Lyderystės akademija”, drąsiai kreipkitės el. paštu [email protected]


Jaunimo reikalų koordinatorė Sandra Budreikienė

image_print