Panevėžio rajono savivaldybėje šią ir ateinančią savaitę bus dalijami paramos paketai iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo. Šįkart juose – ne tik maisto produktai, bet ir higienos prekės.

Birželio 10 d., trečiadienį, ryte maisto paketai vežami į Krekenavos seniūniją, po pietų – į Upytės seniūniją.

Birželio 11 d., ketvirtadienį, ryte siuntos bus pristatytos į Ramygalos, po pietų – Vadoklių seniūniją.

Birželio 12 d., penktadienį, ryte maisto paketus gaus Smilgių seniūnijos, po pietų – Naujamiesčio seniūnijos gyventojai.

Birželio 15 d., pirmadienį, ryte siuntas gaus Paįstrio, po pietų – į Karsakiškio seniūnijos gyventojai.

Birželio 16 d., antradienį, ryte maisto paketai bus vežami į Miežiškių, po pietų – į Raguvos seniūniją.

Birželio 17 d., trečiadienį, siuntos pasieks Velžio seniūniją.

Panevėžio seniūnijos gyventojai paketus kviečiami pasiimti iš Paramos ir labdaros fondo „Maisto bankas“ sandėlių, esančių Kranto gatvėje Panevėžyje.

Šiais metais tai jau trečiasis dalijimas, kurio metu mažas pajamas gaunančius gyventojus pasieks 8 maisto produktai: 1 kg miltų, 0,5 kg makaronų, 0,5 kg ryžių, 1 kg cukraus, 0,66 kg konservuotų žirnelių, 0,4 kg kiaulienos konservų, 0,5 kg sausų pusryčių, 0,48 kg konservuotos daržovių sriubos.

Kartu su maisto produktais paketuose bus ir visai šeimai tinkančias 5 higienos prekės: 100 gr muilo gabaliukas, 327 ml šampūno, 1,415 kg skalbimo skysčio, dantų pasta ir dantų šepetėlis.

Įsigyjant šias higienos prekes didelis dėmesys buvo skirtas tam, kad visos jos būtų saugios vartoti, nesukeltų alerginių reakcijų, tausotų odą ir aplinką.

Bendras paketo vienam asmeniui svoris – 7,052 kg.

Tęsiantis karantinui ir siekiant apsaugoti tiek paramos gavėjus, tiek paramą dalijančių darbuotojus, maisto produktai ir higienos prekės bus iš anksto supakuotos ir paruoštos išsinešti, todėl asmeninių krepšelių atsinešti nereikės. Gyventojams atsiėmus paramą, už juos gavėjų sąraše pasirašys paramą dalijantys darbuotojai.


 Savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2020-09-16 16:26

image_print