Spalio mėn. Ramygalos atvirame jaunimo centre jau penktus metus iš eilės vyko jaunimo renginys „Talentų ringas“. Šiemet jis sulaukė didelio susidomėjimo ir nacionaliniu mastu. Dalyvauti renginyje panoro ne tik Panevėžio rajono jaunimas, bet ir svečiai iš Zarasų, Biržų, Panevėžio, Pakruojo, Rokiškio, Kupiškio. „Talentų ringas“ – tai konkursas jaunimui, kuriuo siekiama atskleisti ir pristatyti gebėjimus plačiai auditorijai, plėsti veiklos ir sceninę patirtį, skatinti jaunus žmones būti aktyviais, dalytis idėjomis, bendrauti ir bendradarbiauti.

„Talentų ringe“ dalyvavo 16 komandų. Jaunimo atstovai pristatė įvairaus žanro šokius, dainavimo stilius, taip pat nestigo meninių pasirodymų ir gitaros garsų. Visus pasirodymus vertino 4 teisėjai.

Penkiems geriausiai pasirodžiusiems dalyviams skirtos nominacijos. Profesionaliausio atlikėjo nominacija skirta Urtei Pirugytei, kurios tapyti paveikslai nepaliko žiūrovų abejingų,  estetiškiausiu pripažintas šiuolaikinių šokių grupės „Mėta“ iš Zarasų pasirodymas. Kūrybiškiausias pasirodymas – solistės „Amber“ iš Biržų, kuri atliko savo kūrybos dainas. Ugnies šou grupė „Fire Kiss“ namo parsivežė karščiausios grupės nominaciją, o originaliausiu pripažintas muzikos atlikėjos Vasarės pasirodymas.

Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais, „Talentų ringo“ dovanomis ir saldžiomis vaišėmis.

Smagu pasidžiaugti, kad „Talentų ringas“ kiekvienais metais vis auga ir pritraukia daug naujų dalyvių ne tik iš Panevėžio r., bet ir iš kitų miestų ir miestelių. Tokie renginiai skatina jaunimą kurti, pasireikšti jų saviraiškai, užsimegzti naujoms pažintims ir susirasti naujų draugų.

 

Jaunimo reikalų koordinatorė                                                                                                                                Sandra Budreikienė

image_print