2021 m. spalio 23–24 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko konkursinio festivalio „Pora už poros“ nacionaliniai turai.

Festivalis „Pora už poros“ yra vienas seniausių šio žanro renginių, suburiantis  Lietuvos jaunimo ir vyresnio amžiaus šokėjų grupes bei ansamblius, konkurso tradicijas Lietuvos nacionalinis kultūros centras puoselėja nuo 1969 m. Žiūrovai išvydo geriausių, originaliausias menines programas parengusių liaudiškų šokių kolektyvų pasirodymus.

Konkurso nacionalinio turo varžytuvėse dalyvavo per antrojo turo virtualią peržiūrą atrinkti 66 šokėjų kolektyvai – merginų, moterų, jaunimo ir vyresniųjų liaudiškų šokių grupės iš visų šalies regionų, taip pat lietuvių bendruomenių šokių grupės iš Seinų bei Punsko (Lenkija).

Kolektyvų pasirodymus vertino Lietuvos nacionalinio kultūros centro sudaryta vertinimo komisija. Konkurso metu buvo renkamas kūrybiškiausias konkurso vadovas, artistiškiausi, elegantiškiausi šokėjai.

Nepaprastai džiugu, kad III laipsnio diplomu apdovanota ir Paįstrio kultūros centro liaudiškų šokių grupė ,,Verbelė“! Mūsų šokėjos šoko jungtinėje grupėje kartu su Truskavos kultūros centro merginomis. Sveikiname visas šokėjas ir konkursui kolektyvą parengusią meno vadovę Nijolę Vidžiūtę.


Paįstrio kultūros centro informacija

Fotografavo Nijolė Vidžiūtė

image_print