Gruodžio 10-ąją, sekmadienį, įžiebta pagrindinė Panevėžio rajono eglė. Šiemet Piniavoje sužibusi žaliaskarė papuošta ne tik kalėdinėmis dekoracijomis, bet ir saldžiais gardėsiais. Kalėdų eglutė smaližius vilioja įvairiais skanėstais, ledinukais, saldainiais, keksiukais ir pyragėliais, pagamintais vietos gyventojų. Piniavos bendruomenės nariai visuomet galvoja kaip šventę paversti ypatinga, kasmet dėmesį skiria vis kitokiai temai ar idėjai. 2023-siems temą sugalvojo dekoravimo iniciatorė Danguolė Bulbenkovienė, kuriaI talkino Jolita Rapšienė, dvi aktyvios ir kūrybingos Piniavos bendruomenės narės.

Gyventojų bendruomenės „Piniava“ valdybos pirmininkas Zigmantas Babilas džiaugėsi, kad šiemet piniaviečiams teko garbė įžiebti pagrindinę rajono eglę. „Sumanymų, kaip įžiebsime eglę, turėjome labai daug. Kalėdų šventės Piniavoje tema – „Saldžios Kalėdos“. Tai atsispindi ir žaliaskarės papuošimuose. Žaisliukus padėjo gaminti bendruomenės nariai, kurie savanoriškai susirinko ir prigamino tiek grožybių“, – pasakojo pirmininkas.

Renginio vedėja Paįstrio kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Agnė Šablinskienė į sceną kvietė ne tik muzikinius pasirodymus parengusius atlikėjus, bet ir gausų būrį svečių, atvykusių pasveikinti rajono gyventojų. Pagyrimo žodžius ir linkėjimus sakė Panevėžio rajono meras Antanas Pocius, Panevėžio seniūnijos seniūnas Saulius Skrebė, Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys Petras Nevulis, Paįstrio kultūros centro atstovės bei Piniavos bendruomenės pirmininkas Zigmantas Babilas.

Pagrindinės Panevėžio rajono Kalėdų eglės žiebimo šventės metu koncertavo Piniavos mokyklos-darželio vaikai, Laura Remeikienė su žaviomis nykštukėmis bei grupė „Trys draugai“, kurie pasirodė kartu su Kalėdų Seneliu. Kviečiame visus aplankyti Kalėdų eglę Piniavoje, įsiamžinti prie gardėsiais puoštos fotografavimosi erdvės.

Gerų žmonių aplinkui ir prasmingų darbų, pasitinkant sugrįžtančią saulę!


Paįstrio kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Agnė Šablinskienė

 

image_print