Šių metų liepos 7 dieną tarp Panevėžio rajono savivaldybės ir Radechivo (Ukrainos Respublikos) savivaldybės buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. Šia sutartimi savivaldybės įsipareigojo stiprinti draugiškus ryšius ir dalytis pagalba.

Panevėžio rajono savivaldybės tarybos nariai, pritarę bendradarbiavimo idėjai, numatė suteikti Radechivo savivaldybei (Ukraina) 20 000,00 Eur vertės humanitarinės pagalbos iš savivaldybės biudžeto lėšų. Už šią sumą buvo nupirkta 964 vienetai užveržiamųjų raiščių – turniketų ir 100 vienetų miegmaišių, kurie tapo bendradarbiavimo ir paramos išraiška. Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys Algimantas Birbilas aktyviai dalyvavo pristatant šią pagalbą į vietą. Jo pastangos atspindi bendrą visos Panevėžio rajono savivaldybės siekį padėti kitiems ir stiprinti tarptautinius ryšius. Tai ne tik finansinė parama, bet ir solidarumo ženklas, demonstruojantis, kaip viena savivaldybė gali padėti kitai.

Šis projektas yra puikus pavyzdys, kaip vietinės bendruomenės gali jungtis siekdamos bendro tikslo – padėti tiems, kuriems reikalinga pagalba. Panevėžio rajono savivaldybės ir Radechivo savivaldybės bendradarbiavimo sutartis ne tik stiprina abiejų savivaldybių santykius, bet ir atveria duris kitoms panašioms iniciatyvoms.


Savivaldybės informacija

image_print