Dembavos progimnazija nuo rugsėjo 1-osios pradės vykdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas. Kadangi Dembavos lopšelyje-darželyje „Smalsutis“ nėra galimybės priimti visus norinčius,  Panevėžio rajono savivaldybės tarybos sprendimu Dembavos progimnazijoje įsteigta jungtinė grupė. Į ją šiuo metu jau priimti  8 vaikai nuo 2 iki 6 metų. Juos ugdys ikimokyklinio ugdymo mokytojos Guoda Žilienė ir Kamilė Adomaitytė, joms talkins mokytojo padėjėja Vaida Elsnerienė.

Apžiūrėti darželinukams paruoštas suremontuotas patalpas, susipažinti su mokytojomis, ugdymo programa,  rugpjūčio 30 dieną į progimnaziją buvo pakviesti tėveliai su savo vaikučiais. Ta proga progimnazijoje apsilankė ir Panevėžio rajono savivaldybės delegacija: mero pavaduotojas Antanas Pocius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus, skyriaus vyriausiosios specialistės Inesa Vietienė, Irma Vareikienė ir Ilona Čingienė.

Mero pavaduotojas pasveikino progimnazijos direktorę Aušrą Raišienę, darželinukų mokytojas su naujo darbo pradžia ir priimtu iššūkiu, palinkėjo kūrybiškumo, kantrybės ir sėkmės dirbant su mažaisiais.

Prieš pakviesdama apžiūrėti naujai grupei skirtas patalpas, direktorė A. Raišienė svečiams pasiūlė atlikti užduotį – ant didelio popieriaus lapo nupiešti savo nuotaiką, patirtą įžengus pro mokyklos duris. Džiugios ir  vasariškos emocijos ryškiais potėpiais atsispindėjo bendrame piešinyje.

Pro jaukią rūbinėlę įžengę į savo būsimą grupę, mažieji dar labiau įsidrąsino, o, pamatę spalvingus žaislus, knygeles, netgi paleido tėvelių rankas. Pakviesti mokytojų, noriai sėdo ant vaikiškų kėdučių prie staliuko žaisti bendrų žaidimų, daryti pirmąsias užduotėles.

Pasak direktorės, ikimokyklinukai nebus apriboti vien savo grupėje: jiems sudarytos sąlygos naudotis mokyklos patalpomis: biblioteka, aktų ir sporto sale, informacinių technologijų kabinetu, vykti į edukacines išvykas progimnazijos mikroautobusu.

„Taigi – puikus startas. Kviečiame ne tik į svečius susipažinti ir apsižiūrėti,  bet ir tapti mūsų bendruomenės nariais“,– kalbėjo direktorė.

Įsteigta ikimokyklinukų grupė – ne vienintelė naujovė Dembavos progimnazijoje. Čia naujaisiais mokslo metais pradeda veikti Panevėžio rajono muzikos mokyklos skyrius. Rugsėjo 5 d. 16 val. progimnazijos salėje vyks mokinių priėmimas. Kviečiami norintieji mokytis dainuoti ir groti šiais muzikos instrumentais: fortepijonu, akordeonu, gitara.

Progimnazijos veiklas stebėti ir informaciją sekti galite progimnazijos internetiniame puslapyje www.dembavosprogimnazija.lt  ir facebook paskyroje Panevėžio r. Dembavos progimnazija.


Savivaldybės naujienos

image_print