Miežiškių kultūros centro mėgėjų teatras tapo teatrų festivalio–konkurso „Kartu“ Kurtuvėnuose laureatu. Miežiškėnai pripažinimo sulaukė už naujausią darbą – spektaklį „Kaip visi žmonės“ (scenarijaus autorė ir režisierė Jurga Švagždienė).

Vienas didžiausių šalies mėgėjų teatrų festivalių puoselėja gilias tradicijas, šiemet jis vyko jau dvidešimt pirmą kartą, gausiai susirinkusi publika dvi dienas mėgavosi solidžia kultūrine programa. Vyko koncertai, parodos, teatralizuota fejerverkų programa, mugė, prie Kurtuvėnų dvaro svirno ir ratinės amfiteatre buvo demonstruojami spektakliai.  

Organizatoriai su pasididžiavimu tvirtina, kad teatrai iš Biržų, Rokiškio, Mažeikių, Matuizų, Telšių, Raseinių, Kurtuvėnų, Miežiškių renginyje pristatė ryškiausius šio sezono Lietuvos mėgėjų scenos spektaklius. Juos vertino festivalio-konkurso komisija, kurioje dirbo teatro režisierius profesorius Gytis Padegimas, Vilniaus universiteto teatro meno vadovas Rimantas Venckus, teatro mokytoja Vita Pleskūnienė, režisieriai Zenonas Gestautas ir Petras Valskys.

Festivalyje-konkurse „Kartu“ išrinkti geriausi vyro ir moters vaidmens atlikėjai ir paskelbtas vienintelis laureatas. Povilo Višinskio vardo prizas, laureato diplomas ir originali dovana, režisieriaus kėdutė, buvo įteikti Miežiškių kultūros centro teatro vadovei Jurgai Švagždienei.


Miežiškių kultūros centro informacija ir nuotraukos

image_print