Savivaldybės meras Antanas Pocius šiandien susitiko su kandidatu į Lietuvos Respublikos Prezidentus prof. dr. Ignu Vėgėle.

Susitikime daug dėmesio skirta žiedinių savivaldybių temai. Pasak I. Vėgėlės, savivaldybes vienija ta pati problematika, ypač problemos kelių priežiūros, transporto, švietimo bei sveikatos srityse. Anot pašnekovų, vyksta „amžina“ pertvarka švietimo ir sveikatos srityse, bet, deja, nesulaukiami pokyčiai kelių priežiūros ir transporto finansiniais klausimais.

„Neseniai pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su Panevėžio miesto savivaldybe. Miesto tipo ir „orientuota į žemės ūkį“ savivaldybės rado bendrą vardiklį – naujos, investicijoms tinkamos  teritorijos šalia „Rail Baltica“ terminalo sukūrimas ir vystymas“, – sakė meras A. Pocius, pritardamas I. Vėgėlei, kad žiedinių savivaldybių „arkliukas“ galėtų būti pramoninių zonų kūrimas ir plėtra.

Susitikime pašnekovai kalbėjosi apie savivaldybių savarankiškumą, jo didinimą, ypač tvarkant rajoninius kelius.  

„Visiems kandidatams į Prezidentus mano kabineto durys atviros. Malonu su jais susipažinti asmeniškai bei išgirsti jų politines nuostatas ir ateities planus“, – teigia meras A. Pocius.

Savivaldybėje jau apsilankė kandidatai į LR Prezidentus Giedrimas Jeglinskas bei Aurelijus Veryga.

Savivaldybės informacija

image_print