Panevėžio rajono TAU atstovės Palma Butkuvienė, Irena Sabaliauskienė, Rita Gribauskienė, Vaiva Balčėtienė ir Renata Jankevičienė lapkričio 9 d. dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir pirmąja ponia Diana Nausėdiene. Renginį vedė Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas.   

Gerbiami svečiai pasidalijo įspūdžiais apie viešnagę Panevėžyje, kalbėjo Panevėžio miesto TAU rektorė Zita Kazlauskienė, žodis buvo suteiktas ir Panevėžio rajono TAU atstovams.

Pasidžiaugėme, kad turime jau 807 TAU bičiulius, kurie mokosi 23 rajono fakultetuose, Prezidento šeimai ir jo draugams padovanojome Raguvos pievų medaus, 2024-ųjų metų TAU kalendorių, o Jo Ekscelencijai Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai užrišome Panevėžio rajono TAU skarelę ir paskelbėme Garbės studentu. Pristatydami TAU akcentavome, kad mūsų stiprybė – savanoriai dekanai, kurie lyg bitės motinėlės rūpinasi savo fakultetų klausytojais.

Panevėžio rajono švietimo centro, koordinuojančio TAU veiklą, biblioteką papildė originali Prezidento dovana – pirmojo lietuviško mėnraščio „Aušra“ leidinys. Visas leidimas bus išdalytas pavasarį šalies mokykloms, bibliotekoms, lituanistikos centrams užsienyje. Be to, bus palydimoji knyga su moksliniais straipsniais. Planuojama dar viena „Aušros“ knyga (tekstų antologija), skirta mažesniems vaikams. Bus ir elektroninės versijos.

Susitikimas vyko Alfonso Lipniūno progimnazijoje, kurioje įsikūręs Panevėžio miesto TAU. Nuoširdžiai dėkojame progimnazijos šeimininkams ir Panevėžio miesto TAU rektorei Zitai Kazlauskienei už svetingumą.


Renata Jankevičienė, Panevėžio rajono švietimo centro direktoriaus pavaduotoja

 

image_print