Sausio 12-ąją Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinio salėje įvyko Laisvės gynėjų dienos minėjimas „Nenugalėta laisvė“. Tas 1991 m. niūrus sausis yra labai svarbus mums visiems – mūsų seneliams, tėvams, mūsų vaikams ir anūkams. Niekada neužmirškime, kodėl esame laisvi, dėkokime tiems, kurie pasiaukojamai gynė mūsų visų laisvę, ir nebijokime skaudžios praeities – dabartį turime tik dėl jos!

Laisvės gynėjų dienos minėjime skambėjo smuikininkių atliekami D. Šostakovičiaus ir B. Dvariono kūriniai, kuriuos atliko V. Mikalausko menų gimnazijos 9-okės Liepa Buraitytė ir Flora Kemundrytė, akomponavo koncertmeisterė Dalia Matulienė. Prisiminimais apie sausio 13-osios išgyvenimus dalijosi Skaidra Kriukienė ir Elvyra Prušinskienė. Savo kūrybos eiles skaitė poetė Ona Narbutaitė-Šerėnienė, o NVŠ „Saviraiškos būrelio“ narė Milana Nemanytė deklamavo eilėraštį apie Lietuvą.

Dėkojame visiems ir kiekvienam atskirai, kurie buvo kartu, prisiminė ir pagerbė.

Dėkojame savanoriams, prisidėjusiems prie minėjimo rengimo: Ritai Karsabutienei, Elvyrai Prušinskienei, Giedriui Rameikai, Algirdui Trybei, Amandai Vapsvaitei.

Dėkojame muzikos mokytojai Ingai Ūsienei ir V. Mikalausko menų gimnazijai už bendradarbiavimą!


Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinio vadovės Giedrės Rameikienės tekstas ir fotogtafijos

image_print