Informacijos apie asmenis surinkimas

2023 m. antrame pusmetyje Savivaldybės administracija, siekdama įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmens, siekiančio užimti Panevėžio rajono Liūdynės kultūros centro direktoriaus pareigas. Gauta informacija, jog asmuo, siekiantis užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

2023 m. pirmame pusmetyje Savivaldybės meras, siekdamas įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmens, siekiančio užimti Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Gauta informacija, jog asmuo, siekiantis užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

2022 m. antrame pusmetyje į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo apie asmenis nesikreipta.

2022 m. pirmame pusmetyje Savivaldybės administracija, siekdama įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmenų, siekiančių užimti VšĮ Panevėžio rajono savivaldybės vyriausiojo gydytojo pareigas ir Panevėžio r. Raguvos gimnazijos direktoriaus pareigas. Gauta informacija, jog asmenys, siekiantys užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

2021 m. antrame pusmetyje Savivaldybės administracija, siekdama įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmenų, siekiančių užimti Savivaldybės administracijos Raguvos seniūnijos seniūno, Vadoklių seniūnijos seniūno, Naujamiesčio seniūnijos seniūno pavaduotojo, Piniavos mokyklos-darželio direktoriaus, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos direktoriaus, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos direktoriaus, Smilgių gimnazijos direktoriaus, Dembavos progimnazijos direktoriaus, Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos direktoriaus, Pažagienių mokyklos-darželio direktoriaus, Švietimo centro direktoriaus pareigas. Gauta informacija, jog asmenys, siekiantys užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

2021 m. pirmame pusmetyje Savivaldybės administracija, siekdama įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmenų, siekiančių užimti Savivaldybės administracijos Karsakiškio seniūnijos seniūno pavaduotojo ir Miežiškių seniūnijos seniūno pavaduotojo pareigas. Gauta informacija, jog asmenys, siekiantys užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

2020 m. Savivaldybės administracija, siekdama įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmenų, siekiančių užimti Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo, Savivaldybės administracijos Architektūros skyriaus vedėjo, Velžio gimnazijos direktoriaus, Raguvos gimnazijos direktoriaus, Naujamiesčio gimnazijos direktoriaus ir Paliūniškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas. Visais atvejais gauta informacija, jog asmenys, siekiantys užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

2019 m. siekiant įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreiptasi dėl asmenų, siekiančių užimti Savivaldybės kontrolieriaus, Savivaldybės administracijos direktoriaus, Ramygalos gimnazijos direktoriaus, Piniavos mokyklos-darželio direktoriaus, Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ direktoriaus, Naujamiesčio lopšelio-darželio „Bitutė“ direktoriaus, Muzikos mokyklos direktoriaus, Savivaldybės administracijos Miežiškių seniūnijos seniūno ir Naujamiesčio seniūnijos seniūno pavaduotojo  pareigas. Visais atvejais gauta informacija, jog asmenys, siekiantys užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

2018 m. Savivaldybės administracija, siekdama įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmenų, siekiančių užimti Savivaldybės administracijos Apskaitos skyriaus vedėjo, Socialinės paramos skyriaus vedėjo, Finansų skyriaus vedėjo ir Kanceliarijos skyriaus vedėjo pareigas. Visais atvejais gauta informacija, jog asmenys, siekiantys užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

2017 m. Savivaldybės administracija, siekdama įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmenų, siekiančių užimti Karsakiškio ir Raguvos seniūnijų seniūnų pavaduotojų, VšĮ Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos vyriausiojo gydytojo, Krekenavos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus ir Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ direktoriaus pareigas. Visais atvejais gauta informacija, jog asmenys, siekiantys užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

Nuo 2016 m. balandžio mėn. iki 2016 m. lapkričio mėn. Savivaldybės administracija, siekdama įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmenų, siekiančių užimti Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vedėjo, Raguvos ir Ramygalos seniūnijų seniūnų pavaduotojų, Viešosios įstaigos Velžio komunalinio ūkio direktoriaus pareigas. Visais atvejais gauta informacija, jog asmenys, siekiantys užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

2015 m. per 3 ketvirčius Savivaldybės administracija, siekdama įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmenų, siekiančių užimti Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo, Karsakiškio seniūnijos seniūno,  Savivaldybės administracijos direktoriaus, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo, vyriausiojo specialisto mobilizacijai, Ūkio tarnybos vedėjo, Velžio lopšelio-darželio direktoriaus pareigas. Visais atvejais gauta informacija, jog asmenys, siekiantys užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

Nuo 2015 m. spalio mėn. iki 2016 m. balandžio mėn. Savivaldybės administracija, siekdama įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę, į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo kreipėsi dėl asmenų, siekiančių užimti Velžio seniūnijos seniūno, Velžio ir Miežiškių seniūnijų seniūnų pavaduotojų pareigas. Visais atvejais gauta informacija, jog asmenys, siekiantys užimti šias pareigas, yra nepriekaištingos reputacijos.

Informacija  šiuo klausimu internetiniame puslapyje atnaujinama kas pusę metų.


Informaciją parengė Personalo administravimo skyriaus vedėja Stasė Venslavičienė

Paskutinis atnaujinimas: 2024-04-05 09:00