Šaltą, bet žiemiškai nuostabų gruodžio 15-osios vakarą Bernatoniuose nušvito kalėdinė eglutė – pranešusi, kad artėja vienos gražiausių metų švenčių – Šv. Kalėdos ir Naujieji metai.
Eglutės įžiebimo šventė priviliojo nemažą būrį : ir vyresnių, ir mažesnių, ir visai mažų. Linksmai nusiteikę šventės dalyviai sulaukė ir jo, taip ilgai laukto Kalėdų senelio. Pasveikinęs susirinkusius, mažiesiems stoviniuoti neleido, tuoj liepė kibtis ir suktis ratelyje, aktyviausius apdovanojo saldainiais ir pakvietė į ratą Panevėžio r. seniūną Saulių Skrebę. Seniūnas pasveikino visus ir palinkėjo ramių, šiltų ir dosnių Šv. Kalėdų. Įžiebimo šventėje buvo visko : juoko, saldainių, kvapnios kakavos ir saldžios arbatos, susižavėjimo šūksnių, dainų ir nuostabių šokių.
Labai dėkojame visiems, kurie padėjo sukurti kalėdinę nuotaiką ir nuostabią žaliaskarės įžiebimo šventę : Panevėžio šokių ir kūrybos/erdvė šokėjoms ir vadovei Rūtai Gruzdei, Panevėžio r. seniūnui Sauliui Skrebei, Bernatonių padalinio darbuotojai Linai Danilavičienei, ypatingiems savanoriams Ritai Karsabutienei ir Giedriui Rameikai, Skaidrai Kriukienei, Stasei Jodinskienei ir Bernatonių bendruomenės nariams.


Fotoreportažas: Skaidra Kriukienė ir Giedrius Rameika.

Informaciją parengė Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinio vadovė Giedrė Rameikienė

image_print