Pirmoji ponia Diana Nausėdienė jau trečius metus tęsia tradiciją ir skatina savivaldybes kurti kalėdinius simbolius. Šiais metais kiekviena savivaldybė buvo pakviesta įtraukti savo kuruojamas įstaigas ir nevyriausybines organizacijas, kurios bendrai sukurtų 40 „Angelo sparnų“. Tai ne tik kalėdinis dekoras, bet ir simbolinis veiksmas, kuris skatina bendruomenių dalyvavimą ir kūrybišką bendradarbiavimą.

Šiais metais ypač džiugina Panevėžio rajono indėlis – net 129 balti „Angelo sparnai“ keliaus į Prezidentūrą. Tai rodo dideles visos rajono bendruomenės pastangas prisidėti prie šios stebuklingos šventės kūrimo.

Lapkričio 28 d. 15 val. šeši Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokiniai ir lydintis asmuo vyks į Prezidentūrą, kur kartu su Prezidentu ir pirmąja ponia įžiebs ,,Angelo sparnais“ išpuoštą eglę.

Lietuvos Respublikos Prezidentūroje švies gausybė baltų angelo sparnų, kuriuos su meile sukūrė šalies savivaldybės. Su džiaugsmu laukiame šios stebuklingos akimirkos ir linkime, kad kiekvienas angelo sparnas neštų šviesą ir šilumą.


Savivaldybės informacija

 

image_print