Paįstrio kultūros centras gali didžiuotis net trimis projektais, kurie gavo finansavimą ir buvo įvertinti puikiai Panevėžio rajono savivaldybės jaunimo užimtumo skatinimo projektų rėmimo konkurse 2020 m. gegužės mėnesį. Rajono jaunimo laukia daug šaunių iniciatyvų ir kultūros.

Vasarai įpusėjus Paįstrio kultūros centro aptarnaujamame Piniavos k. iki pat rudens vyks projektas „Fotografijos dirbtuvės Piniavoje“. Jaunimas mokysis teisingai išnaudoti telefonuose esančias fotoaparatų galimybes. Projekto dalyviai su profesionaliais fotografais ieškos fotografijos prasmės, išgirs istoriją ir išmoks teisingai įamžinti akimirkas. Dirbtuvės bus dviejų krypčių: gamtos ir žmogaus fotografavimas. Kaip tikisi projekto vadovė Agnė Šablinskienė, gražiausiai ir įdomiausiai įamžintos akimirkos pavirs į nuostabią parodą, kuria galėsite pasigrožėti visi.

Spalio viduryje jaunieji muzikantai bus kviečiami dalyvauti Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio organizuojamame jaunųjų bardų festivalyje-konkurse „Skrajojanti muzika“. Tiesiai iš mokyklinio suolo į konkursą projekto vadovė Arneta Matuzevičiūtė pakvies dar besiskleidžiančius talentus, kurie stebint kompetentingai komisijai galės išbandyti savo muzikinius gabumus besivaržydami su kitais. Pildyti dalyvio anketas jaunuoliai turėtų suskubti jau nuo liepos vidurio, pirmųjų trijų vietų nugalėtojams bus skirtos piniginės premijos. Apie festivalio-konkurso „Skrajojanti muzika“ laiką ir vietą informuosime ir būsimus dalyvius, ir žiūrovus, o tiems, kas visus spalio mėnesio savaitgalius jau suplanavo, pažadame – interneto erdvėje jau lapkritį galėsite aptikti koncerto įrašą. Juo kviesime dalytis: lai jaunųjų bardų muzika nenutyla ir tamsiais rudens vakarais!

„8 savaičių iššūkis“ – projektas, vyksiantis Paįstrio kultūros centre, sukvies visus neabejingus pučiamųjų instrumentų orkestrui ir jo veiklai. Pačius aktyviausius projekto dalyvius projekto vadovas Andrius Gudas pakvies prisijungti prie vaikų ir jaunimo pučiamųjų orkestro „Dūdorėliai“. Žadame puikią galimybę pakeliauti ir dalyvauti profesionalių kolektyvų koncertuose bei pasidalyti gerąja patirtimi.

Iš viso trims projektams įgyvendinti skirta 1 480 eurų. Tad tikimės Jūsų aktyvaus dalyvavimo. Daug kultūros laukia, likite sveiki.


Informaciją parengė Paįstrio kultūros centro Piniavos renginių organizatorė Agnė Šablinskienė

Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-06 15:23

image_print