Daukniūnuose gruodis pasitiktas su optimizmu ir gera nuotaika. Čia penktadienio vakarą vyko „Geros nuotaikos vakaronė“, kurioje už pilvų susiėmę kikeno ir jaunesni, ir vyresni.

Vakaro programą pradėjo Berniūnų folkloro ansamblio „Vešeta“ (vad. Sigita Čekavičienė) koncertas. Jie atliko ne tik nuotaikingas dainas, bet ir eilėmis atokvėpio minutes papuošė.

Vėliau koncerto programos vairą perėmė Kėdainių rajono Surviliškio miestelio humoro grupė „Bobų radijas“. Penkios moterys palygino gyvenimo mieste ir kaime privalumus bei trūkumus, pritariant muzikantui juos apipynė ir muzikiniais akordais.

Tą patį gruodžio vakarą Paįstrio kultūros centro Daukniūnų įstaigoje buvo pristatytos ir dvi parodos. Pirmoji – projekto „Kultūros žygeiviai“ reprezentacinė fotografijų paroda „Ką patyriau, ką mačiau“. Joje dalyvauti buvo kviečiami visi bendruomenės nariai. Smagiausia kiekvienam renginio lankytojui buvo parodos ekspozicijoje aptikti save – netikėtose, neįprastose aplinkybėse.

Prie antorios parodos „Jaukios Kalėdos“ prisidėjo net penkios Daukniūnų moterys. Jos per savaitę surinko, pagamino ar paruošė rankdarbių laikotarpiu iki Kalėdų papuošusių kultūros įstaigą. Visoms joms buvo įteiktos atminimo bei padėkos dovanos.

Po koncerto daukniūniečiai namo nesiveržė. Drauge su atlikėjais, kapelos nariais, kaimynais bei draugais pasisedėjo prie vieno stalo, prieš šventes atnaujino bendruomenišką ryšį.

„Tokių pasibuvimų žmonėms reikia: pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, pasiteirauti kaip atokiau gyvenantis senas pažįstamas laikosi, neskubėti ir nuoširdžiai pasijuokti“, – sakė gyventojų bendruomenės „Daukniūnai“ pirmininkė Reda Matuzevičienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-07 21:31

image_print