Kauno rajono Trečiojo amžiaus universiteto kvietimu 2023 m. sausio 17 d. dalyvavome „Erasmus+“ suaugusiųjų švietimo sektoriaus strateginių partnerysčių projekto senjorų savanorystei skatinti baigiamojoje konferencijoje „Eikite pirmyn, siekite tikslų ir gaukite apdovanojimą…“ Raudondvario dvaro rūmuose.

Renginyje dalyvavo visų projekto partnerių atstovai iš Latvijos, Nyderlandų, Slovėnijos ir Bulgarijos, kartu su kauniečiais dvejus metus vykdę projektą, kuris skatino vyresnio amžiaus žmones imtis savanoriškos veiklos. Konferencijoje pristatyti projekto rezultatai bei apdovanoti aktyviausi senjorai. Jie ne tik sėkmingai įvykdė išsikeltus uždavinius – aktyviai prisidėjo savo žiniomis, patirtimi bei darbais prie bendruomenių stiprinimo, bet ir parengė savanoriškos veiklos ataskaitas (žurnalus). „Šis projektas leido senjorams atrasti naują gyvenimo prasmę bei suteikė galimybę įsitraukti į prasmingą mokymosi visą gyvenimą ir savanorystės veiklą“, – teigė Kauno rajono TAU veiklos koordinatorė Edita Žaromskienė.

Išgirdome puikių senjorų savanorystės sėkmės istorijų, naudingų patarimų, susipažinome su projekto intelektualiniais produktais, išgirdome naujų idėjų ir suradome naujų pažinčių. Dėkojame Panevėžio rajono švietimo centrui už sudarytą galimybę dalyvauti konferencijoje.

       Daugiau informacijos galima rasti projekto interneto svetainėje


Irena Sabaliauskienė, Skaidra Kriukienė

TAU Raguvos ir Bernatonių fakultetų dekanės, NSŠ iniciatyvinės grupės narės

Loretos Montrimaitės nuotraukos.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2023-11-16 14:01

image_print