Dažniausiai užduodami klausimai

Laba diena, turiu nuosavą sodybą Panevėžio rajone, kurioje yra daug medžių (liepos, klevai, topoliai, įvairūs vaismedžiai ir krūmai). Dalis medžių užstoja šviesą gyvenamajame name ir auga perdaug arti namo. Esant dideliam vėjui, medžių šakos krenta ant namo ir yra pavojus pačio namo saugumui. Kai kurie medžiai susodinti prie pat elektros tiekimo linijos. Medžiai yra seni, dideli, dalis jau aplūžę. Ar reikia leidimo šiems medžiams nukirsti?

Sveiki. Ar reikalingas leidimas Jūsų paminėtiems medžiams kirsti priklauso nuo keletos sąlygų:

  1. Kokia žemės paskirtis?
  2. Ar yra sklypui nustatyta specialioji žemės naudojimo sąlyga Saugotini želdiniai, augantys ne miško žemėje?
  3. Žemė išpirkta ar ne ?
  4. Kurioje vietoje sklypas yra- prie vandens telkinio ar ne ?
  5. Sklypas deklaruojamas ar ne?

Todėl siūlome susisiekti su ekologe žemiau nurodytais telefonu. taip bus lengviau išsiaiškinti.

Geros dienos

Pagarbiai,
Sigita Biveinienė,
Architektūros skyriaus vyr. specialistė
Panevėžio rajono savivaldybės administracija tel. 8-45 582957


Sveiki, esame aktyvi, draugiska Panevezio raj, gyvenvietes bendruomene. Noretume suzinoti, kur turetume kreiptis del rusiavimo konteineriu pastatymo musu gyvenvieteje?

Dėl rūšiavimo konteinerių pastatymo galimybių reikėtų kreiptis į Architektūros skyriaus vyr. specialistę S. Biveinienę


Laba diena, norėjau sužinoti kam priklauso ir kas atsakingas už Staniūnų gyvenvietėje esnčių kapinaičių priežiūrą? Pastaruosius metus ten vakarais ir savaitgaliais būriuojasi jaunimas, triūkšmauja, geria, rūko, šiukšlina……o iš atvažiavusių mašinų sklinda garsi muzika. Kelis sykius kreipėmės į Staniūnų seniūną, tačiau jokio atsakymo ir supratimo nesulaukėme. Kas konkrečiai turėtų pasirūpinti šia pagarbos ir ramybės nusiupelniusia vieta?

Staniūnų kaime esančių kapinių priežiūra priklauso Velžio seniūnijai. Kapinių prižiūrėtojas Rimantas Velička įpareigotas dažniau lankytis šiose kapinėse, reguliariai šienauti aplinką, rinkti šiukšles. Dėl jaunimo triukšmavimo tartasi su Velžio nuovados policijos pareigūnais vakarais apsilankyti kapinaičių teritorijoje, kad sudrausmintų triukšmaujantį bei šiukšlinantį kapinaičių aplinką jaunimą.
Pagarbiai,
Seniūno pavaduotojas,
atliekantis seniūno funkcijas
Vidmantas Šeškevičius
Tel.: (8 45) 58 60 53, 8 611 48 400


Norėčiau sužinoti, kas atsakingas už kitoje nuo Staniūnų kaimo pusėje esančios poilsio aikštelės tvarkymą. Aikštelė yra prie Aukštaitijos vandenų teritorijos miškelio. Aikštelė jau netvarkoma daugiau negu metus. Šioje teritorijoje susikaupusios šiukšlės kenkia aplinkai ir kelia estetinį nepasitenkinimą ten besilankantiems lankytojams.Nėra išspręstas šiukšlių surinkimas. Lauksiu Jūsų atsakymo su reikalinga informacija.

Aikštelė , esanti šalia Kaizerlingo miškelio, kitoje Staniūnų kaimo pusėje, kaip ir miške esantis memorialas, buvo įrengti  tuometinio Panevėžio miesto vykdomojo komiteto užsakymu ir lėšomis. Panevėžio rajono savivaldybei nei memorialo statiniai, nei pati aikštelė nėra perduoti. Už minėtų statinių priežiūrą   yra atsakinga Panevėžio miesto savivaldybė.


Sveiki, Lakštingalų km. yra uždarinėjamas savartynas. Pernai dalis jo buvo užpiltas žemėmis, šiuo metu tas plotas užžėlęs piktžolėmis. Norėjau paklausti, kas tūretų nupjauti žolę?

Lakštingalų kaimo savartyno uždarymo darbus atlieka UAB “Lit-con”. Šiuo metu savartyno rekultivavimo darbai nėra baigti ir darbai nėra priduoti. Baigus rekultivavimo darbus savartynas bus užsėtas žole.


Sveiki, norejau paklausti, ar dar bus galima gauti kompostu deze, kur reikia kreiptis.Kur galima gauti informacijos apie tokias akcijas kaip si, nes apie kompostu dezes tik dabar suzinojom, kai jos jau dalinamos.

Bioskaidžių atliekų kompstavimo konteinerius pirko  ir rajono gyventojams pagal užpildytas anketas dalino Panevėžio regiono aptliekų tvarkymo centras.  Dėl detalesnės informacijos  ir tolimesnių akcijų reikia kreiptis į Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro   vadybininkę Daivą Petkevičienę tel. 8 616 93726


Užduokite savo klausimą


    Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-19 16:05