Dažniausiai užduodami klausimai

Kada bus pabaigti geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo sistemų statybos darbai Paįstrio ir Gegužinės k.? Pagal patikslintus terminus turėjo būti jau 2022-03-31 baigta, o jau birželis.

Užbaigti darbus numatytu laiku sutrukdė bankrutavusio rangovo įrengtuose nuotekų tinkluose aptiktų defektų taisymas. Tikimės, kad visi geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo sistemų statybos darbai Paįstrio ir Gegužinės kaimuose bus užbaigti šių metų liepos mėn.


Norėjau pasiteirauti ar planuojamas žvyrkelio KIRKŪNAI-STANIŪNAI asfaltavimas? Jeigu planuojamas, iki kada galima tikėtis?

Kirkūnų ir Staniūnų kaimus jungiantį kelią artimiausiu metu asfaltuoti nenumatome. Panevėžio rajono savivaldybei priklauso tik dalis šio kelio. Beveik 1,2 km ilgio žvyrkelio ruožas yra Panevėžio miesto savivaldybės teritorijoje. Asfaltavimo darbus visame kelyje būtų tikslinga atlikti vienu metu, o tam reikalingas abiejų savivaldybių susitarimas dėl bendradarbiavimo.


Ar yra planuose asfaltuoti mindaugo gatvę ir dalį ventos gatvės, kuri jungiasi su mindaugo gatve Molainių kaime?

Šių metų kovo 31 d. Panevėžio rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-79 patvirtintoje Panevėžio rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių (gatvių) statybos, rekonstravimo, remonto darbų 2022–2024 m. objektų prioritetinėje eilėje Molainių k. Mindaugo ir Ventos g. nėra įrašytos.


Ar planuojama atvesti vandentiekį ir kanalizaciją į Plukių kaimą?

Artimiausiu metu vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų plėtra Plūkių k. nenumatoma.


Norėjau paklausi kada planuojate asfaltuoti Lauko g., Vaivadų k.? Taip pat norėčiau sužinoti kiek priemiesčio gyvenvietėse yra neasfaltuotų gatvių?

Asfaltuoti Vaivadų k. Lauko g. artimiausius 3 metus neplanuojama. Panevėžio ir Velžio seniūnijose yra apie 20 km neasfaltuotų savivaldybei priklausančių gatvių.


Kada bus išasfaltuotas kelias Preidžiai–Maženiai–Raguva? Ar planuose numatyti tokie darbai? Kur kreiptis del kelio asfaltavimo darbu?

Kelias Nr. 3010 Preidžiai–Maženiai–Raguva yra valstybinės reikšmės rajoninis kelias. Kadangi valstybinės reikšmės kelius turto patikėjimo teise valdo, naudoja ir jais disponuoja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija, dėl minėto kelio asfaltavimo turėtumėte kreiptis į šią instituciją.


Norėčiau sužinoti kaip pateikti prašyma dėl gatvės apšvietimo įrengimo.

Prašymą dėl gatvės apšvietimo galite pateikti atvykę į Panevėžio rajono savivaldybę, Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys, arba siųsdami raštišką prašymą įprastu paštu tuo pačiu adresu. Prašymą taip pat galite pateikti el. paštu adresu [email protected] Prašyme turite nurodyti kokios gyvenvietės ir kokios gatvės apšvietimą prašote įrengti. Kad lengviau galėtume įvertinti prašymą, nurodykite apytikslę pageidaujamo apšvietimo ruožo vietą ar greta esančių pastatų adresus.  


Kada planuojama ivesti kanalizaciją ,bei vandentiekį Ekranas 2 sodų bendrijoje?

Panevėžio rajono savivaldybė artimiausiu metu neplanuoja tiesti vandentiekio ir nuotekų tinklų sodų bendrijos „Ekranas 2“ teritorijoje. Tinklai galėtų būti tiesiami sodų bendrijos ar atskirų jos narių iniciatyva ir lėšomis.


Mane domina Karsakiškio gatvių apšvietimo klausimas. Kodėl Lėvens gatvėje kiekviena diena mirkčioja lempos? kodėl aplamai gyvenvietė nėra pilnai apšviesta, juk Karsakiškyje yra gyvenančių ir mažamečių vaikų kurie grįžta į namus autobusu po burelių o puse kaimo apšvietimo stulpų neveikia. Dar vienas klausimas, kodėl mūsų gyvenvietėje žiema yra kasami pėsčiųjų takeliai tik nuo seniūnijos iki parduotuvės. Kaip vaikams gyvenantiems Beržynės gatvėje nueiti iki autobusų stotelės neinant slidžia važiuojamąja kelio vieta?

Jeigu tamsiuoju paros metu Lėvens gatvėje mirkčioja gatvę apšviečiantys šviestuvai, apie konkretaus šviestuvo gedimą informuokite gatvių apšvietimą administruojančią įmonę VšĮ ,,Velžio komunalinis ūkis“, tel. 8 601 74000 arba el. p. [email protected], arba praneškite Karsakiškio seniūnijos darbuotojams, kurie apie konkretų gedimą informuos administratorių. Taip pat, prašome informuoti VšĮ „Velžio komunalinis ūkis“ arba Karsakiškio seniūniją, jei ir kitose gatvėse sumontuotuose šviestuvuose pastebite gedimus.

Karsakiškio kaime nėra pėsčiųjų takų, yra tik vienas pėsčiųjų takas pagal valstybinės reikšmės kelią „Daugpilis-Panevėžys“ (Lėvens gatvė), kurį administruoja VĮ ,, Lietuvos automobilių kelių direkcija“. Ji ir privalo remontuoti, prižiūrėti, valyti minėtą pėsčiųjų taką ir apšienauti jo pakraščius. Seniūnija (su vietinio verslininko pagalba) pagal galimybes savo kaimo gyventojų patogumui sniegą nuvalo nuo viso pėsčiųjų tako nutiesto pagal Lėvens gatvę , t. y. nuo tilto per Lėvens upę iki kavinės „Svetainė“. Esant dideliam snigiui, visos Karsakiškio k. esančios gatvės valomos greideriu.

Prašome visais rūpimais klausimais ar iškilus problemoms kreiptis į Karsakiškio seniūniją, tel. 8 45 552775, 8 45 552747, 8 687 11586. Taip klausimai bus sprendžiami operatyviau.


Užduokite savo klausimą

    Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-19 16:05