Užduokite savo klausimą

  Klausimai ir atsakymai

  Laba diena, nežinau nuo ko pradėti domėtis ir į ką kreiptis? Mane domina Molainių km. esanti Strazdo gatvė ir jos likimas. Ji suproektuota yra seniai, registrų centre ir “Regia” ji puikiai matosi. Šios gatvelės gale turiu žemės sklypą, bet jau kuris laikas iki jo negaliu privažiuoti, nes ji yra suarta. Kito kelio iki sklypo neturiu. Prašau, paaiškinkite kaip galėčiau pradėti naudotis šita gatvele ir kokia galimybė ir tikimybė, kad ji bus kada tai patvarkyta nors minimalai, kad įgautų gatvelės vaizdą.

  Savivaldybės turimomis žiniomis Molainių k. Strazdų gatvė nėra suprojektuota. Tai, ką matome Registrų centro svetainėje „Regia“ tėra tarp privačių žemės sklypų paliktas laisvos valstybinės žemės koridorius, kuriame gali būti įrengiama vieša komunalinė infrastruktūra arba projektuojama ir tiesiama gatvė. Dėl ribotų finansinių galimybių savivaldybė neprojektuoja ir netiesia gatvių neužstatytose gyvenamosiose vietovėse. Gatvių statybos klausimas tokiose vietovėse gali būti sprendžiamas jomis suinteresuotų naujakurių iniciatyva ir lėšomis Statybos įstatymo nustatyta tvarka parengus projektą ir atlikus statybos darbus arba neatliekant statybos darbų ir pritaikant laisvos valstybinės žemės koridorių susisiekimui ligi privačių valdų.


  Norėčiau žinoti, kada bus įjungtas miestelio apšvietimas tamsiuoju paros metu? Dabar neapšviesta, o kalėdinę savaitę šviečia visą naktį. Nelabai protingai atrodo. Gal galima racionaliau naudoti tam skirtus pinigus?

  Geležių mstl. Varpo g. ir Vilties g. apšvietimas neveikia dėl gedimo tinklo valdymo skyde. Gedimą turinti pašalinti AB ESO pažadėjo darbus atlikti iki spalio 10 d.


  Kada Dembava galės būti šildoma, jei darbininkai dirba taip? Kur pridėti nuotrauką jų triūso?

  Iš Jūsų žinutės sunku atspėti kurioje Dembavos k. vietoje dirbantys darbininkai Jums kelia susirūpinimą. Jei turite omenyje šilumos tiekimo trasų tvarkymo darbus Melioratorių gatvėje, tai jų užsakovas yra VšĮ Velžio komunalinis ūkis. Savo pastabas galite teikti šiai įmonei arba rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros skyriui adresu rimas.samkus@panrs.lt


  Kada bus pradėtos dalinti kompensacijos už nuotekų valymo įrenginius?

  Kompensacijų skyrimas yra vykdomas Savivaldybės tarybos 2021-04-08 sprendimu Nr. T-102 nustatyta tvarka. Gyventojų prašymai buvo priimami iki rugpjūčio 31 d. Šiuo metu gauti dokumentai nagrinėjami, teikiamos pastabos, taisomi trūkumai. Tvarkos aprašas nustato, kad apie numatytas skirti (neskirti) lėšas pareiškėjai informuojami per 40 darbo dienų nuo prašymų pateikimo termino pasibaigimo, t. y. ne vėliau kaip iki šių metų spalio 26 d.


  Norėjau paklausti, ar bus kada nors asfaltuojamas kelias į Lepšių kaimą, nuo Pažagienių pusės arba nuo Stetiškių? Ar reikia kažkur kreiptis ir atlikti tam tikrus veiksmus , kad tai būtu įgyvendinta?

  Tiek Stetiškių g., tiek 600 m ilgio į Lepšių k. vedančio kelio ruožas nuo magistralinio kelio A2 priklauso Panevėžio miesto savivaldybei, todėl dėl jų asfaltavimo reikia kreiptis į šią instituciją. Panevėžio rajono savivaldybė 2022 m. planuoja parengti Lepšių k. Pamolainių g. asfaltavimo projektą, o darbus atlikti 2023-2024 m.


  Paskutinis atnaujinimas: 2021-03-03 10:54