Užduokite savo klausimą

  Klausimai ir atsakymai

  Mirė mama kur galiu kreiptis dėl viekartinės pašalpos mirus artimajam gavimo. Ar galiu prašymą paleikti internetu?

  Prašymą dėl paramos mirties atveju galima pateikti šiais būdais:

  1. prašymą užpildyti sistemoje SPIS spis.lt ;
  2. atvykus į Savivaldybės Socialinį paramos skyrių Panevėžys, Vasario 16-osios g. 27, 113 (I a.).

  Konsultacijos ir informacija teikiama tel. 8 45 582965.


  Sveiki, noriu atsisakyti vaiko pinigu nes isvykome su vaikais is Lietuvos ir issiregistavome, kaip Tai padaryt?

  Dėl išmokos vaikui nutraukimo galima parašyti prašymą elektroniniu paštu adresu:  socparama@panrs.lt . Būtina nurodyti savo asmens duomenis.


  Sveiki. 2020 04 17 sūnui suėjo 18 metų. Jis mokosi profesinėje mokykloje. Kiek žinau jam dar priklauso vaiko pinigai. Ar reikia pildyti naują prašymą. Ir kas turi tą prašymą pildyti: aš (mama), ar jis pats? Kur tą padaryti.. Gyvename Panevėžio rajone.

  Jei Jūsų sūnus mokosi profesijos kartu su bendrojo lavinimo programa tuomet išmoka vaikui jam priklauso. Reikia pateikti naują prašymą yra galimybė rinktis ar išmoka bus pervedama į tėvų ar vaiko vardu atidarytą sąskaitą. Prie prašymo reikia pridėti mokymo įstaigos pažymą kurioje matytųsi pagal kokią programą jis mokosi.


  Perskaičiau įstatymus ir juose buvo nurodyta, jog tėvams priklauso išmoką už vaiką iki 18 metų arba studijuojančiam vaikui iki 26 metų. Ar tikrai mokama? Ir ar priklauso tada, jei pavyzdžiui aš po mokyklos metus nestudijavau, ir dabar studijuoju ar mano tėvams priklauso išmoka už mane?

  Išmoka vaikui mokama nuo gimimo dienos iki 18 metų ir vyresniam, jeigu jis mokosi pagal bendrojo ugdymo programą (įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa, iki baigs bendrojo ugdymo programą), bet ne ilgiau, iki jam sukaks 21 metai.


  Paskutinis atnaujinimas: 2021-03-03 10:54