Viktorina ,,Ką aš žinau apie Lietuvą?“ Ramygalos lopšelyje-darželyje „Gandriukas“

Ramygalos lopšelio-darželio ,,Gandriukas“ mokytojos Diana Rankelienė, Neringa Rimkienė ir logopedė Gitana Dūdienė pakvietė Krekenavos lopšelio-darželio „Sigutė“ ugdytinius pasivaržyti viktorinoje, skirtoje Kovo 11-ajai –  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.  Renginys vyko kovo 8 d. Ramygalos lopšelio-darželio salėje.

Dalyvius pasveikino Ramygalos lopšelio-darželio direktorė Rūta Stankevičienė. Dalyviai – penkiamečiai, šešiamečiai vaikai. Jiems šis renginys – tai puiki proga prisiminti ir pagilinti savo žinias apie gimtojo krašto gamtą, kalbą, simbolius ir tradicijas, auginti savyje pilietiškumo daigelius. Viktorinoje pralaimėjusiųjų nebuvo. Laimėjo visi, nes bandė kalbėti viešai, bendrauti su nepažįstamais varžovais, įsitraukė narpliodami užduotis, dėliodami dėliones, ieškodami lietuviškų pašto ženklų ar gintaro smėlyje. Visi kartu kūrė laisvą, vieningą Lietuvą bendru šokiu, daina ir piešiniu. Smagios užduotys įtraukė ne tik viktorinos komandas, bet ir žiūrovus. Jiems buvo surengtas atskiras turnyras ir judrioji pertraukėlė. Visi džiaugėsi gautais prizais ir padėkomis.

Dėkojame socialiniams partneriams – Krekenavos lopšelio-darželio „Sigutė“ ugdytiniams ir ugdytojams – už bendradarbiavimą.


Viktorinos organizatoriai