Vaikų saviraiškos renginys Dembavos lopšelyje-darželyje „Smalsutis“

Dembavos lopšelyje-darželyje „Smalsutis“ šiemet vėl vyko vaikų saviraiškos renginys „Talentų šou Smalsučio karalystėje 2021“. Renginį organizavo Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ramutė Adomavičė, meninio ugdymo mokytoja Vida Nuobarienė ir Panevėžio r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.

Renginio tikslas – skatinti vaikus atskleisti kūrybinius, meninius, muzikinius, sportinius ir kitus gebėjimus, ugdančius pasitikėjimą savimi ir puoselėjančius vaikų saviraišką, meninį  lygį.

Vaikų saviraiškos renginyje dalyvavo Panevėžio r. Krekenavos lopšelio-darželio „Sigutė“, , Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“, Velžio lopšelio-darželio„Šypsenėlė“, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, Bernatonių mokyklos-darželio, Naujamiesčio lopšelio – darželio „Bitutė“ ir Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ vaikai.

Visą mėnesį mokytojos filmavo, fotografavo, kūrė vaizdo įrašus ir talpino juos specialiai sukurtoje „Talentų šou Smalsučio karalystėje 2021“ Facebook paskyroje.  Pasak mokytojų renginyje dalyvavę vaikai pasižymi: lakia fantazija, drąsa, smalsumu, judrumu, žingeidumu, nuolatiniu troškuliu žinioms, kūrybiškumu, geros nuotaikos užkratu, gebėjimu bendrauti ir bendradarbiauti bei dirbti komandoje. Taip pat vaikai nestokoja loginio ir globalinio mąstymo apie mus supančią visatą, domisi temomis, kurios paslaptingos ir nežinomos…

Šis renginys yra puiki galimybė išeiti iš savo konforto zonos, atskleisti ir išreikšti savo gebėjimus per muziką, meną, bandymus ir tyrinėjimus.

Vaikai dainavo, šoko, grojo, muzikos pagalba prakalbino vandenį, deklamavo eiles, sekė pasakas, pristatė savo dailės kūrinius, parodė savo anglų, astronomines žinias, bei pristatė dinozaurų kolekciją. Renginio dalyviai priminė, kad reikia džiaugtis vaikyste ir labai daug šypsotis. 

Gegužės 11 d., nuotoliniu būdu, vyko vaikų saviraiškos renginio „Talentų šou Smalsučio karalystėje 2021“ uždarymas.  Vaikai ir mokytojos dalinosi savo įspūdžiais, sunkumais ir džiaugsmais. Renginio dalyviams buvo įteikti diplomai ir dovanėlės, o ir juos ruošusiems mokytojams – padėkos.