Už geriausius rezultatus pasveikinti sportininkai ir jų treneriai

Panevėžio rajono savivaldybėje vyko tradicinė geriausių sportininkų ir jų trenerių pagerbimo šventė.

„Didžiuma susirinkusiųjų – aktyvūs sportininkai. Vieniems ši veikla būtinybė ir malonumas, kitiems profesinės karjeros tikslas. Būkite pavyzdžiu savo bendruomenėms, kvieskite aktyviai gyventi savo draugus ir pažįstamus,  siekite sporto aukštumų ir garsinkite Panevėžio rajoną ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, – šventės dalyviams linkėjo savivaldybės meras Antanas Pocius.

Sveikinimo kalbą tarė ir oficialią sporto statistiką pristatė savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus. „2023 m. sportinei veiklai skirta apie 300 tūkstančių eurų, seniūnijose dirba 12 sporto metodininkų, surengta per 70 įvairių sporto šakų varžybų, dalyvauta 69-iuose šalies ir tarptautiniuose sporto renginiuose, iškovotos 52 prizinės vietos Lietuvos čempionatuose ir 3 prizinės vietos Europos ir pasaulio čempionatuose. 2022-2023 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių rajonų grupėje (42 savivaldybės) buvome 17-oje vietoje“, – sportininkų pasiekimais džiaugėsi K. Rimkus.

Gražių artėjančių švenčių, puikių laimėjimų ir tolesnės sėkmės sportininkams ir jų treneriams linkėjo savivaldybės vicemerai Edmundas Toliušis ir Rimantas Pranys, Švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė. Sveikinimus lydėjo muzikiniai kūriniai, atliekami Vaido Dzežulskio.

Už šiemet pasiektus aukštus rezultatus Lietuvoje ir pasaulyje bokso, dviračių sporto, dziudo, krepšinio, kultūrizmo, motociklų sporto, orientavimosi sporto, svarsčių kilnojimo, turizmo technikos, virvės traukimo, žirginio sporto sportininkai ir jų treneriai apdovanoti Panevėžio rajono savivaldybės įsteigtais piniginiais prizais.

Renginio pabaigoje padaryta bendra sportininkų, jų trenerių ir savivaldybės vadovų nuotrauka.


Savivaldybės informacija