1

Sveiki, norėčiau pasiteirauti, ar nėra numatyta pratęsti miesto maršrutinių autobusų (bent vieno iš jų 7,11,13) tarpinės stotelės- Vyčiai, o galinės stotelės iki Velžio gyvenvietės? Kaip yra padaryta su 15 autobuso maršrutu iki Piniavos gyvenvietės. Nes yra nemažai Vyčių gyvenvietės, o manau, ir Velžio gyvenvietės gyventojų, kurių vaikai ir kiti šeimos nariai dirba ir mokosi mieste ir taip būtų sudarytos palankesnės sąlygos pasiekti šias gyvenvietes. Nes šiuo metu galinė stotelė, esanti Staniūnuose, yra pakankamai toli nuo Vyčių ir vaikams po pamokų tenka keliauti pėsčiomis daugiau nei 2 kilometrus iki namų.

Informuojame, kad vadovaujantis Leidimų vežti keleivius reguliaraus susisiekimo kelių transporto maršrutais išdavimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2006 m. vasario 14 d. įsakymu Nr. 3-62 „Dėl Leidimų vežti keleivius reguliaraus susisiekimo kelių transporto maršrutais išdavimo taisyklių patvirtinimo“, 10 punktu, vietinio (miesto ar priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutai nustatomi, keičiami atitinkamos savivaldybės institucijos iniciatyva.

Maršrutai Nr. 7  Velžio kelias-Tiekimo g., Nr. 11 Velžio kelias–Terchninės apžiūros centras, Nr.13 Velžio kelias-Savitiškio g. yra vietinio (miesto) susisiekimo maršrutai, todėl sprendimą dėl maršrutų pakeitimo gali priimti Panevėžio miesto savivaldybės administracija. Jums reikėtų kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybės administraciją.