Sveiki, Dembavoje – Pajuostės plente ne taip jau senai buvo įdiegti gatvės šviestuvai. Būtų įdomu sužinoti, kodėl šie šviestuvai neveikia tamsiuoju paros metu,išskyrus autobusų stotelėse,nors autobusai sutemus nebevažiuoja jau anksti. O minėtu keliu ir prie jo esančiu takeliu tiek žmonės tiek dviračiai važiuoja/eina visiškoje tamsoje.

Apšvietimo įrenginiai vakare turi įsijungti per foto relę ar astronominį laikrodį ir išsijungti 22 valandą, ryte turi įsijungti 6:00 val., o išsijungti per foto relę ar astronominį laikrodį. Velžio gyvenvietėje apšvietimas įjungiamas 5:00 val., o išjungiamas 22:00 val.

Vaivadų, Dembavos, Pažagienių, Molainių (I, II), Piniavos ir Staniūnų gyvenvietėse gatvių apšvietimas įjungiamas 6:00 val., o išjungiamas 23:00 val.

Karsakiškio seniūnijos Sodelių ir Prūselių gyvenvietėse bendruomenės prašymu gatvių apšvietimas vakare turi įsijungti per foto relę ir išsijungti 21 valandą, o ryte įsijungti 5 valandą, o išsijungti per foto relę.

Dembavos gyvenvietėje apšvietimo valdymo skydai pajungti nuo pastotės V-710 gatvių apšvietimą turi įjungti 5:20, o nuo pastotės TR-225   5:00 valandą ryte.

Apšvietimas įjungiamas einamų metų rugsėjo mėn., o išjungiamas sekančių metų balandžio mėn.