Kokį Panevėžio rajoną įsivaizduojame 2030 m.?

Panevėžio rajono savivaldybės administracija, vykdydama pirmąjį Panevėžio rajono plėtros strategijos iki 2030 m. rengimo etapą, skelbia gyventojų apklausą. Rengiant Strategiją labai svarbi Jūsų, Panevėžio rajono savivaldybės gyventojų, nuomonė apie gyvenimo sąlygas ir gyvenamosios aplinkos kokybę rajone, teikiamas viešąsias paslaugas. Siekiant sudaryti sąlygas gyventojams įsitraukti į Strategijos rengimo procesą, nuo pat pirmojo rengimo etapo organizuojama gyventojų apklausa.

Tyrimo tikslas – sužinoti ir įvertinti Panevėžio rajono savivaldybės gyventojų nuomonę apie dabartinę savivaldybės institucijų ir įstaigų veiklą, gyvenamąją aplinką bei rajono plėtros iki 2030 m. lūkesčius.

Tyrimo vykdymo laikotarpis – 2022 m. sausio 14–vasario 14 d.

Anketą galite pildyti keliais būdais:

  • elektroniniu būdu, paspaudę čia https://apklausa.lt/f/panevezio-rajono-gyventoju-apklausa-564jq4y.fullpage;
  • elektroniniu būdu savo gyvenamosios vietos seniūnijoje / artimiausiame bibliotekos padalinyje, kuriame yra galimybė pasinaudoti kompiuteriu;
  • popierinį variantą užpildyti galite atvykę į savo gyvenamosios vietos seniūniją, paprašę darbuotojo anketos.

Maloniai prašome užpildyti apklausos anketą. Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai yra konfidencialūs, jie bus naudojami tik statistiniams apibendrinimams formuojant Strategiją.

Kiekvienas atsakymas mums labai svarbus!

Savo pasiūlymus viso Strategijos rengimo metu galite teikti ir el paštu: Strategijos rengėjams – VšĮ „Regionų vystymo sprendimai“ el. paštu info@rvsprendimai.lt arba Panevėžio rajono savivaldybės Investicijų ir užsienio ryšių skyriui el. paštu virginija.petrauskiene@panrs.lt, ingrida.gostautiene@panrs.lt.


Savivaldybės informacija

image_print