Sekmadienį, birželio 13 dieną, 17 valandą Panevėžio rajone, Kučių kaime esančiame Bistrampolio dvare prasideda jau XIX Bistrampolio festivalis. Šiais metais atidarymo renginys skirtas Gedulo ir vilties dienai bei 1941 m. birželio mėnesio sukilimo 80-osioms metinėms paminėti.

2021-ieji paskelbti poeto Vytauto Mačernio metais, todėl pasitinkant poeto gimimo metinių šimtmetį, teatro ir kino aktoriai, dainų autoriai ir atlikėjai suvienijo jėgas bei parengė specialią programą. Poeto V. Mačernio „Vizijas“ skaitys aktorius, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, skaitovas Vladas Bagdonas. Sužadinti lietuvių poezijos troškulį pasirengęs ir dainuojantis aktorius Gediminas Storpirštis, kuris šį kartą į savo gretas pakvietė prisijungti ir jaunąją dainų kūrėją, atlikėją Živilę Mackevičiūtę.

Iš karto po muzikinės programos lankytojams bus rodomas VšĮ Bistrampolio dvaro prodiusuotas filmas „Korbiko Madona – tremtinių motina“.

Didžioji dalis festivalio renginių yra numatomi dvaro parke, o rudenėjant tikimasi lankytojus pakviesti ir į koncertų salę.

Renginys yra nemokamas, jis vyks dvaro parke. Lankytojų prašome laikytis visų tuo metu galiojančių karantino rekomendacijų ir saugoti save bei kitus.


Bistrampolio dvaro informacija

 

image_print