Šaltibarščių čempionato įspūdžiai

2023 m. liepos 5 d. Radviliškio rajono savivaldybės Pakiršinio dvaro parkas nusidažė rožine spalva. Čia įvyko tradicinis, jau ketvirtus metus gyvuojantis, Šaltibarščių čempionatas į kurį sugužėjo daugiau kaip 5000 lankytojų iš visos Lietuvos. Šiemet samčius surėmė net 24 komandos, kvietusios paskanauti tiek tradicinių, tiek netradicinių šaltibarščių.
Šiame čempionate dalyvavusi pirmą kartą VšĮ ,,Vilties sodas” bendruomenės komanda ,,Sviokliukai”  su šūkiu ,,Mūsų barščiai ohoho, ten nerasit H2O!“ sužavėjo komisiją ir didelį lankytojų būrį, todėl užėmė  labai garbingą III vietą tradicinių šaltibarščių kategorijoje. Pagaminę 30 litrų šaltibarščių išdalino juos per 20 min. Šeštadienis prabėgo kaip viena akimirka: puikus šventės organizavimas, skambios dainos, edukacijos, graži bendrystė  komandą teigiamų emocijų pakrovė visiems metams. Grįžtant namo ,,Sviokliukai” jau planavo kitų metų geriausių šaltibarščių receptą!

Pirmiausia VšĮ ,,Vilties sodas” bendruomenė nori padėkoti šventės organizatoriams už suteiktą galimybę išplaukti į plačiuosius vandenis ir nepaskęsti! Dėkoja ir sveikina komandos narius Andrįį, Laurą, Roką, komandos kapitonę soc. darbuotoją Jolantą  ir šefę individualios priežiūros darbuotoją Ingą. Gausiai palaikymo komandai taip pat taria nuoširdų AČIŪ!


 
Rasa Remeikienė, VšĮ “Vilties sodas” direktorė