Prisimintas vienintelio Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ 60-ies metų kelias

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje gegužės 5 d. vyko renginys „Panevėžio rajono laikraščio retrospektyva ir nūdiena: pašnekesiai nuo ištakų iki ateities vizijos“, skirtas Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ 60-mečiui paminėti. Tikroji leidinio gimimo diena yra balandžio 27-oji, tačiau renginys vyko Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse, taip įprasminant ir pagerbiant laikraštį kuriančių žmonių atsakingą darbą.

Pasveikinti „Tėvynę“ atvyko garbingi svečiai, buvusieji kolegos, partneriai, rajono šviesuomenė. Apžvelgtas, įvertintas ir prisimintas vienintelio rajono laikraščio kelias nuo jo įkūrimo 1962 metais iki šių dienų.

Šventės dalyviai smalsiai apžiūrinėjo unikalią parodą. Joje – per 60 metų sukaupti „Tėvynės“ laikraščiai, daugelis pageltę nuo metų, tačiau dėl to dar vertingesni ir brangesni ištikimiems skaitytojams ir bendrautoriams.

Panevėžio rajono savivaldybės vardu renginio svečius ir „Tėvynės“ kolektyvą sveikino mero pavaduotojas Antanas Pocius.

Laikraščio redaktorė Audra Koriakina paskelbė ir įteikė redakcijos įsteigtas nominacijas. Viena iš jų – „Tėvynės politikas“ – skirta Panevėžio rajono savivaldybės merui Povilui Žaguniui.

Plačiau apie jubiliejinį renginį skaitykite čia


Savivaldybės informacija

Rimvydo Ančerevičiaus nuotr.