Siekiant būsimiems ir esamiems globėjams, įtėviams bei budintiems globotojams gerinti teikiamų paslaugų prieinamumą bei kokybę, suteikti specialistų konsultacijas rūpimais klausimais bei kartu įveikti iškilusius iššūkius, šalyje įkurta nemokama įvaikinimo ir globos skambučių linija 8 800 00207.

Šiuo telefonu galima skambinti kiekvieną darbo dieną 12–20 val. Profesionalūs konsultantai suteiks reikalingą informaciją bei konsultuos rūpimais klausimais, susijusiais su globa, budinčio globotojo veikla, įvaikinimu. Paslauga nemokamai gali naudotis visi globėjai, budintys globotojai, įtėviai ar asmenys, ketinantys tapti globėjais, budinčiais globotojais, įtėviais bei besidomintys globa ir įvaikinimu asmenys.

Taip pat rūpimus klausimus galima užduoti el. paštu: klausk@viskasapiegloba.lt arba www.globoscentrai.lt svetainės pagrindiniame puslapyje, tam skirtame laukelyje. Besikreipiantiems į visus klausimus bus siekiama atsakyti ir informaciją suteikti nedelsiant.

Šias paslaugas kartu su Vaikų gerovės centru „Pastogė“ teikia Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindama projektą „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-02-0001“.

Daugiau informacijos: https://www.viskasapiegloba.lt/


Parengta pagal Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informaciją

image_print