Elektroninės paslaugos

Naudodamiesi elektroninėmis paslaugomis sutaupysite ne tik laiko, bet ir išvengsite eilių. Panevėžio rajono savivaldybė teikia net 35 elektronines paslaugas. Kaip galėtumėte jas pasiekti? Jums reikės nueiti į puslapį www.epaslaugos.lt. Paspaudžiate mygtuką Prisijungti ir su elektronine bankininkyste ar mobiliuoju parašu prisijungiate prie puslapio.

Viršutiniame kairiajame kampe paspaudžiate nuorodą Gyventojams.

Atsidariusiame lange, iš kairės pusės, stulpelio Teikianti institucija pasirenkate Panevėžio rajono savivaldybė.

Gyventojams teikiamų paslaugų sąrašas:

  • Leidimo verstis didmeninę ar mažmeninę prekyba nefasuotais naftos produktais išdavimas, leidimo dublikato išdavimas, leidimo papildymas (patikslinimas), leidimo galiojimo sustabdymo panaikinimas arba leidimo panaikinimas (Informuojame, kad vadovaujantis 2019 m. balandžio 26 d. Nr. XIII-2085 Lietuvos Respublikos energetikos įstatymo Nr. IX-884 8, 13, 21, 23 ir 24 straipsnių pakeitimo įstatymu, nuo 2019 m. liepos 2 d. paslaugas, susijusias su naftos produktais, teikia Valstybinės energetikos reguliavimo taryba.)
  • Leidimo verstis didmenine ar mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis išdavimas, dublikato išdavimas, papildymas (patikslinimas), galiojimo sustabdymo panaikinimas arba panaikinimas (Informuojame, kad vadovaujantis 2019 m. balandžio 26 d. Nr. XIII-2085 Lietuvos Respublikos energetikos įstatymo Nr. IX-884 8, 13, 21, 23 ir 24 straipsnių pakeitimo įstatymu, nuo 2019 m. liepos 2 d. paslaugas, susijusias su naftos produktais, teikia Valstybinės energetikos reguliavimo taryba.)

 

 Daugiakalbės standartinės formos dėl gyvenamosios vietos pildymo vadovas, standartinę formą galima rasti čia.

Nuo liepos 1 d. Migracijos departamento elektroninės paslaugos bus teikiamos naudojantis nauja elektroninių paslaugų sistema MIGRIS ir bus pasiekiama portale www.migracija.lt.

Paskutinis atnaujinimas: 2021-03-08 10:57