Panevėžio rajono visuomenės sveikatos specialistės – tarp geriausiųjų šalyje

Paskelbti šalyje vykusios viktorinos „Ligų prevencija: žinoti ir tikrintis“ nugalėtojai. Puikias žinias apie ligų prevencijos programas, atsakydamos į klausimus, pademonstravo dvi Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojosInga Mackelienė ir Danguolė Urbonienė.

Viktorinoje, kurią organizavo Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos, dalyvavo apie 150 specialistų iš 35 Lietuvoje veikiančių savivaldybių visuomenės sveikatos biurų. Ligonių kasos paskelbė 10 nugalėtojų ir 20 paskatinamųjų prizų laimėtojų.

Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė I. Mackelienė tapo viena iš 10-ties laimėtojų.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė D. Urbonienė  pelnė paskatinamąjį prizą.

Antrus metus rengiamos viktorinos tikslas – suteikti progą šalies visuomenės sveikatos specialistams pasitikrinti bei pagilinti žinias ir tapti dar geresniais savo srities profesionalais.

Valstybinės ligonių kasos direktorius Gintaras Kacevičius ragino visuomenės sveikatos biurų darbuotojus skleisti žinią apie prevenciją visuomenėje, kviesti gyventojus tikrintis ir neužmiršti tikrintis patiems.

Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktorius Jonas Narbutas palinkėjo viktorinoje įgytas žinias sėkmingai taikyti praktiškai, prisidedant prie sveikesnės visuomenės kūrimo ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo išlaidų mažinimo.

Daugiau informacijos apie viktoriną, jos klausimus ir laimėtojus rasite čia


Savivaldybės informacija