1

Panevėžio kraštą pasiekė kalėdinė norvegų rotariečių labdara

Socialinę atskirtį patiriančios Panevėžio rajono šeimos netrukus sulauks kalėdinių dovanų. Norvegijos rotariečių atsiųsta labdaros siunta ketvirtadienį iškrauta tradicinėje vietoje – Panevėžio rajone Keravos kaime esančioje bendrovės „Agrolita“ gamybinėje bazėje. Siuntoje esantys drabužiai, baldai, dviračiai, kompiuteriai, kompiuterių stalai, vaikiški batai, žaislai ir kiti daiktai pagal sąrašus išdalyti atvykusiems seniūnijų atstovams, socialiniams darbuotojams. Jie daiktus nuveš labdaros gavėjams.

Labdaros priėmimo darbus koordinavo Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Panevėžio Rotary klubo narys, Lietuvos–Norvegijos Rotary klubų bendradarbiavimo komiteto pirmininkas Algirdas Kęstutis Rimkus.

Panevėžio rajone paramos sulauks 15 šeimų, atrinktų ištyrus poreikį.

Kaip ir ankstesniais metais, nepriteklių patiriančios šeimos dovanų gaus ne tik iš Norvegijos atgabentus naudotus daiktus, bet ir naują buitinę techniką. Už geradarių pervestus pinigus Panevėžio įmonėje nupirkti šaldytuvai, šaldikliai, orkaitės, skalbiamosios mašinos.

Buitinė technika bus padovanota 13-ai Panevėžio rajono šeimų.

Iš viso labdara bus aprūpintos 38 Panevėžio krašto šeimos. Norvegų dovanos taip pat keliaus į Kupiškio, Biržų, Pasvalio rajonus bei Panevėžio miestą.

Minėta labdara Panevėžio krašto ir miesto savivaldybių nepasiturinčioms šeimoms bei socialines paslaugas teikiančioms įstaigoms prieškalėdiniu laikotarpiu dalijama jau 23-čius metus.

Norvegijos ir Panevėžio krašto Rotary klubų socialinės atskirties mažinimo projekto iniciatorė – Norvegijos-Lietuvos Rotary klubų bendradarbiavimo komiteto pirmininkė Edrund Olaisen.


Panevėžio rajono savivaldybės informacija