VšĮ „Skirtingos Spalvos“ kartu su  „Depresijos įveikimo centras” jau antrus metus iš eilės organizuoja akciją #nebe(NORIUGYVENTI). Jos metu paaukoti pinigai padengs 10-ties savaičių psichologinę savigalbos programą su depresija susiduriantiems žmonėms. Prisidėti prie akcijos galima nuo  lapkričio 22 iki gruodžio 22 dienos, skambindami trumpuoju numeriu 1404 ir taip skirdami 3 eurus  gyvenimui su viltimi. 

Šia akcija kreipiamasi ne tik į  aukoti galinčius, bet ir į tuos, kurie, turėdami slegiančių ar net suicidinių minčių, norėtų gauti iš  surinktų lėšų padengiamą psichologinę pagalbą. Visą informaciją apie paskaitų ciklą bei galimybes tapti programos dalimi galima rasti interneto svetainėje www.savipagalba.lt

Organizatoriai primena, kad prie labdaros fondo #nebe(NORIUGYVENTI) galite prisidėti keliais  būdais. Skambindami trumpuoju numeriu 1404 ir skirdami 3 eurų auką arba atlikdami tiesioginį  bankinį pavedimą į VšĮ „Skirtingos Spalvos” banko sąskaitą, nurodę paskirtį „depresijos fondas”. 

VšĮ „Skirtingos Spalvos” 

Įmonės kodas: 305618007 

Sąskaitos nr.: LT85 7300 0101 6445 5527 

Pavedimo paskirtis: Depresijos fondas

Daugiau apie socialinę iniciatyvą „Skirtingos Spalvos“ galite sužinoti „Facebook“ paskyroje.  Prisidėti prie šios iniciatyvos veiklos taip pat galite įsigydami rankų darbo marškinėlius, įkvėptus  sergančiųjų bendruomenei priklausančių herojų istorijomis. 


VšĮ „Skirtingos Spalvos“ informacija

image_print