Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. nustatyta AB „Panevėžio energija“ vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 9,63 ct/kWh (be PVM). Šilumos kaina, palyginti su galiojančia rugpjūčio mėnesį, didėja 31,2 proc. arba 2,29 cento už kilovatvalandę. Gyventojams šiluma kainuos 10,50 ct/kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 11,65 ct/kWh (su 21 proc. PVM). 

Perskaičiavus šilumos kainą, šiluma brangsta dėl padidėjusių kuro kainų ir dėl superkamos šilumos kainos, kuriai turės įtakos susidariusi situacija AB „Lifosa“. Įmonė negali užtikrinti viso Kėdainių miesto šilumos poreikio rugsėjo mėnesį, todėl AB „Panevėžio energija“ bus priversta trūkstamą šilumos kiekį gaminti Kėdainių katilinėje gamtinėmis dujomis.

AB „Panevėžio energija“ gamina ir tiekia šilumą Panevėžio, Kėdainių, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Zarasų miestų ir rajonų gyventojams ir įmonėms. Tiekiamos šilumos kaina visame aptarnaujamame regione yra vienoda.

Karšto vandens kainos perskaičiuojamos pagal nustatytą šilumos kainą. Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. Pažagienių gv. gyventojams karštas vanduo, esant pastatuose uždarai šilumos ir karšto vandens tiekimo sistemai, kainuos 7,38 Eur už kubinį metrą, o esant atvirai sistemai – 8,95 Eur už kubinį metrą. Panevėžio r. Liūdynės k. gyventojams karštas vanduo kainuos 8,49 Eur už kubinį metrą.

Daugiau informacijos www.pe.lt


AB „Panevėžio energija“ informacija

image_print