Šiandien vykusiame Panevėžio rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje aptarta Panevėžio rajono vaikų globos namuose Linkaučių kaime susidariusi epidemiologinė situacija ir numatytos jos valdymo priemonės.

Komisijos pirmininkas Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis informavo, kad, gavus signalus apie galimus COVID-19 atvejus vaikų globos namuose, 18-ai darbuotojų ir visiems 28-iems globotiniams atlikti testai.

Šiandien gauti 26 vaikų ir 5 darbuotojų testų atsakymai. Virusas nustatytas 18-ai vaikų ir 5-iems darbuotojams. Kitų rezultatų dar laukiama.

Vaikai serga besimptome forma, jų sveikatos būklė gera.

Nutarta vieną 10-ies sveikų vaikų šeimyną pervežti ir apgyvendinti Piniavoje, kur yra nupirktas ir jau įrengtas Bendruomeniniams vaikų namams skirtas pastatas.

Dvi sergančių vaikų šeimynos paliekamos Linkaučiuose, jos apgyvendinamos dviejuose pastato aukštuose, siekiant užtikrinti minimalius tarpusavio kontaktus.

Komisijos  posėdyje taip pat aptarti globotinių maitinimo organizavimo, įstaigos veiklos ir vaikų globos užtikrinimo klausimai.

Jau sudarytas darbuotojų rezervas, jeigu atsirastų jų poreikis, gavus visų atliktų testų atsakymus.


 Savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-18 02:36

image_print