1

Norėčiau paklausti: persiregistravome į butą Panevėžio rajone (Dembavoje, sia savaite) taip pat sudarėme ir nuomos sutartį. Vyras stovi darbo biržoje (savaitę), man likę mažiau nei 70 dienų iki gimdymo(išmokų iš sodros negaunu). Ar mums priklauso socialinė pašalpa bei kompensacijos už būsto šildymą bei geriamąjį vandenį, ir jei taip, nuo kada galima pradėti tvarkytis dokumentus?

Atsakydami į Jūsų paklausimą, informuojame, kad Jūsų šeimai priklausytų nuo 2013-10-01 socialinė pašalpa ir būsto šildymo išlaidų, geriamojo vandens ir karšto vandens išlaidų kompensacija.
Dėl smulkesnės informacijos bei prašymo- paraiškos užpildymo piniginei socialinei paramai gauti, Jums reikėtų kreiptis į Velžio seniūniją, arba į Panevėžio rajono savivaldybės socialinės paramos skyrių, 118 kab. adresu: Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys. Su savimi turėkite gydytojų komisijos išduotą pažymą, kad likę mažiau nei 70 kalend. dienų iki gimdymo, nuomos sutartį, geriamojo vandens ir nuotekų atsiskaitymo knygelę, bei asmens dokumentus. Esant neaiškumams skambinti tel. 8 45 582998