Nepasiturintiems Panevėžio rajono gyventojams bus dalijami maisto produktai

Nuo balandžio 6 d. nepasiturintiems Panevėžio rajono gyventojams pradedama dalyti šiais metais antroji parama maisto produktais.  Parama mažas pajamas gaunančiuosius šiemet pasieks dar keturis kartus – birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktų dalijimais asmenys sulauks ir paramos higienos priemonėmis.

Šio dalijimo metu sunkiau besiverčiančius gyventojus pasieks paramos krepšelis, kurį sudarys 9 skirtingi maisto produktai: greito paruošimo avižų košė su džiovintomis uogomis,  kiaulienos konservai, vištienos konservai, konservuota raugintų agurkų sriuba, saldintas sutirštintas pienas, aliejus, avižiniai sausainiai su šokolado gabaliukais, keptos konservuotos pupelės pomidorų padaže ir UTH ekologiškas pienas.

Balandžio 6 d., trečiadienį, iš ryto ryte siuntos bus pristatytos į Krekenavos, po pietų – į Upytės seniūniją.

Balandžio 7 d., ketvirtadienį, iš ryto maisto paketus gaus Ramygalos seniūnijos, po pietų – Vadoklių seniūnijos gyventojai.

Balandžio 8 d., penktadienį, ryte siuntas gaus Paįstrio, po pietų – į Karsakiškio seniūnijos gyventojai.

Balandžio 11 d., pirmadienį, iš ryto maisto paketai bus vežami į Smilgių, po pietų – į Naujamiesčio seniūniją.

Balandžio 12 d., antradienį, ryte siuntos bus pristatytos Miežiškių, po pietų – Raguvos seniūnijos gyventojams.

Velžio ir Panevėžio seniūnijų gavėjai kviečiami atvykti atsiimti paketų į Paramos ir labdaros fondo „Maisto bankas“ sandėlius Panevėžyje balandžio 25–29 dienomis.dienomis.

Maisto produktų paketus gaus 3 273 Panevėžio rajono gyventojai. Daugiausia gavėjų – 449 – Karsakiškio seniūnijoje, mažiausia – 132 – Raguvos seniūnijoje.

Parama mažas pajamas gaunančiuosius šiemet pasieks dar keturis kartus – birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais. Birželio ir gruodžio mėnesiais kartu su maisto produktais asmenys sulauks ir paramos higienos priemonėmis.

Su šiuo dalijimu maisto produktų paketai skiriami ir Ukrainos karo pabėgėliams.


Savivaldybės informacija