Meras pasveikino vienintelės šeimynos Panevėžio rajone Motiną

Panevėžio rajone gyvenančią šeimyną „Stipruoliai“ šiandien aplankė Panevėžio rajono savivaldybės meras Antanas Pocius, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Virginija Savickienė ir Miežiškių seniūnijos seniūnas Remigijus Budreika. Vizito į Stipruolių kaimą tikslas – pasveikinti Rasmą Buzienę, kuriai Motinos dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė garbingą Valstybės apdovanojimą – ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.

Rasmos ir Virgilijaus namuose  – įprasta darbo diena: vaikai mokykloje, vyras darbe, tik mama Rasma triūsia it bitutė.

„Esate vienintelė šeimyna Panevėžio rajone, todėl jūsų gyvenimo būdas, pašaukimas lai būna pavyzdžiu kitiems žmonėms, kuriems ne tas pats, kaip ir kokia auga jaunoji karta, kokią Lietuvą matysime po daug metų“,– sakė meras A. Pocius.

Svečiai, vaišinami arbata su medumi, klausėsi pasakojimo, kaip prieš 13 metų palivarke apsigyvenę R. ir V. Buzai savo buitį bei gyvenimo istoriją kuria iki šiol.

Keturis savo vaikus į gyvenimą išleidę sutuoktiniai, įsteigę šeimyną „Stipruoliai“, augina 7 globotinius. Visi globojami vaikai groja Miežiškių kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestre, aktyviai dalyvauja Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio kultūrinėse veiklose, vaidina teatro studijos vaikų ir jaunimo teatro būrelio spektakliuose. Šeimyna keliauja po Lietuvą ir už jos ribų, yra Panevėžio žygeivių klubo nariai, aktyviai dalyvauja klubo veikloje, talkose, žygiuose. Domisi krašto istorija, pokario partizaniniu judėjimu.


Savivaldybės informacija